Remont dachu dawnego budynku dworskiego na potrzeby Przedszkola nr 1 w Swarzędzu.
Gmina Swarzędz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00476798
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00476798/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-29 11:47
- Lokalizacja
- Swarzędz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f46f41ac-2337-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 7773098737
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00476798 z dnia 2024-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu dawnego budynku dworskiego na potrzeby Przedszkola nr 1 w Swarzędzu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Swarzędz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258483
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Swarzędz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-020
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@swarzedz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swarzedz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f46f41ac-2337-11ef-a500-1a0072d5d2bd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu dawnego budynku dworskiego na potrzeby Przedszkola nr 1 w Swarzędzu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f46f41ac-2337-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476798
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045814/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Remont dachu Przedszkola nr 1 przy ul. Zamkowej w Swarzędzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00353340
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRPZP.271-21/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu dachu dawnego budynku dworskiego na potrzeby Przedszkola nr 1 zlokalizowanego przy ul. Zamkowej 26 w Swarzędzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ.
2. Inwestycja jest dofinansowana z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków Nr Edycja2RPOZ/2023/1833/PolskiLad
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261910-6 - Naprawa dachów
45261420-4 - Uszczelnianie dachu
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający dokonał wybory oferty najkorzystniejszej w dniu 06.08 br. Jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożoną przez P.P.H.U. Juliusz Szymanowski, Poznańska 3E/2, 62-005 Owińska. Oferty pozostałych Wykonawców zostały odrzucone zgodnie z informacją o wyborze najkorzystniejszej oferty. W dniu 23.08.2024 r. Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza nie stawił się na termin podpisania umowy. Ponadto w rozmowie telefonicznej z pracownikiem Zamawiającego odmówił podpisania umowy. Powyższe czynności potwierdzają, że ww. Wykonawca pomimo wyboru jego oferty odmówił podpisania umowy. Wykonawca również nie wniósł zabezpieczenia należytego wykonania umowy, które było wymagane przez Zamawiającego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |