Modernizacja systemu do naliczania punktów

Hala Gdańsk Sopot Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00476842
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00476842/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-29 11:56
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2b63f71-3538-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
5832870317
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sportowe tablice informacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00476842 z dnia 2024-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja systemu do naliczania punktów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Hala Gdańsk Sopot Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 193078050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac 2 Miast 1

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-344

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 784-073-119

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ergoarena.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://halagdansksopot.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e2b63f71-3538-11ef-acf6-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja systemu do naliczania punktów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2b63f71-3538-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476842

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00388296

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5/2024 ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja systemu do naliczania punktów

4.5.3.) Główny kod CPV: 37482000-0 - Sportowe tablice informacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wykonawca uchylił się od zawarcia umowy
2024-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy