Adaptacja budynku gospodarczego dworca kolejowego w Tleniu na izbę regionalną.
GMINA OSIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00476922
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00476922/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-29 12:11
- Lokalizacja
- Osie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0005e48b-32c6-44db-8150-20d0ea9819d8
- Identyfikator
- 5591130747
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00476922 z dnia 2024-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja budynku gospodarczego dworca kolejowego w Tleniu na izbę regionalną.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351044
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Osie
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-150
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: adrich@osie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.osie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://osie.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja budynku gospodarczego dworca kolejowego w Tleniu na izbę regionalną.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0005e48b-32c6-44db-8150-20d0ea9819d8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476922
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012944/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Adaptacja budynku gospodarczego dworca kolejowego w Tleniu na izbę regionalną.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403742
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROŚBiGK.271.8.2024.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę budynku gospodarczego z częściową rozbiórką oraz zagospodarowanie przyległego terenu w ramach zadania „Adaptacja budynku gospodarczego dworca kolejowego w Tleniu na izbę regionalną”. Obiekt położony jest na działce o numerze ewidencyjnym 41/2 w miejscowości Tleń, gmina Osie, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Budynek wpisany jest do Gminnej Ewidencji Zabytków prowadzonej przez Wójta Gminy Osie przyjętej Zarządzeniem nr 3/19 Wójta gminy Osie z dnia 4 października 2019r. Budynek gospodarczy stanowi część zabudowy Dworca Kolejowego w Tleniu i usytuowany jest w sąsiedztwie peronu, pomiędzy drogą wewnętrzną a linią kolejową.
Budynek gospodarczy to niewielki, parterowy obiekt wolnostojący, z poddaszem nieużytkowym bez podpiwniczenia o wysokości ok. 6 m. Zinwentaryzowana powierzchnia zabudowy wynosi 47,98m2. Budynek wykonany został w technologii murowanej, ze ścianami jednowarstwowymi z cegły pełnej. W zasadniczej części budynku stropy drewniane belkowe, w części pomieszczeń sklepienie z cegły pełnej. Dach dwuspadowy o konstrukcji płatwiowo-kleszczowej i kącie nachylenia około 45°. Pokrycie dachówką ceramiczną „esówką” bez deskowania.
Zakres obejmuje przebudowę istniejącego budynku gospodarczego, w tym roboty rozbiórkowe, przebudowę dachu, przebudowę stropów, przebudowę ścian, remont elewacji, przebudowę posadzki, remont fundamentów, stolarkę drzwiową i okienną, instalację elektryczną, wentylację i klimatyzację oraz zagospodarowanie części działki w tym: roboty rozbiórkowe, niwelację terenu, utwardzenie terenu, wykonanie obiektów małej architektury i roboty w zakresie wykonania terenów zielonych.
Do budynku wykonane jest przyłącze elektroenergetyczne. W obrębie działki nie znajduje się żadna infrastruktura nadziemna czy podziemna mogąca uniemożliwić zrealizowanie planowanego zadania. Obsługa komunikacyjna poprzez istniejący zjazd z drogi powiatowej nr 1211C (działka nr 15/2).
Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę budynku gospodarczego z częściową rozbiórką oraz zagospodarowanie przyległego terenu w ramach zadania „Adaptacja budynku gospodarczego dworca kolejowego w Tleniu na izbę regionalną”. Obiekt położony jest na działce o numerze ewidencyjnym 41/2 w miejscowości Tleń, gmina Osie, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Budynek wpisany jest do Gminnej Ewidencji Zabytków prowadzonej przez Wójta Gminy Osie przyjętej Zarządzeniem nr 3/19 Wójta gminy Osie z dnia 4 października 2019r. Budynek gospodarczy stanowi część zabudowy Dworca Kolejowego w Tleniu i usytuowany jest w sąsiedztwie peronu, pomiędzy drogą wewnętrzną a linią kolejową.
Budynek gospodarczy to niewielki, parterowy obiekt wolnostojący, z poddaszem nieużytkowym bez podpiwniczenia o wysokości ok. 6 m. Zinwentaryzowana powierzchnia zabudowy wynosi 47,98m2. Budynek wykonany został w technologii murowanej, ze ścianami jednowarstwowymi z cegły pełnej. W zasadniczej części budynku stropy drewniane belkowe, w części pomieszczeń sklepienie z cegły pełnej. Dach dwuspadowy o konstrukcji płatwiowo-kleszczowej i kącie nachylenia około 45°. Pokrycie dachówką ceramiczną „esówką” bez deskowania.
Zakres obejmuje przebudowę istniejącego budynku gospodarczego, w tym roboty rozbiórkowe, przebudowę dachu, przebudowę stropów, przebudowę ścian, remont elewacji, przebudowę posadzki, remont fundamentów, stolarkę drzwiową i okienną, instalację elektryczną, wentylację i klimatyzację oraz zagospodarowanie części działki w tym: roboty rozbiórkowe, niwelację terenu, utwardzenie terenu, wykonanie obiektów małej architektury i roboty w zakresie wykonania terenów zielonych.
Do budynku wykonane jest przyłącze elektroenergetyczne. W obrębie działki nie znajduje się żadna infrastruktura nadziemna czy podziemna mogąca uniemożliwić zrealizowanie planowanego zadania. Obsługa komunikacyjna poprzez istniejący zjazd z drogi powiatowej nr 1211C (działka nr 15/2).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 551040,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD STOLARSKI MAREK MALINOWSKI LESZEK MALINOWSKI - sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5590007536
7.3.3) Ulica: ul. Dworcowa 16A
7.3.4) Miejscowość: Osie
7.3.5) Kod pocztowy: 86-150
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dofinansowanie Inwestycji z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków Nr RPOZ /2022/9062/PolskiLad| 2024-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |