Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie w okresie od dnia 2.09.2024 r. do dnia 27.06.2025 r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych

GMINA JEZIORZANY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00476981
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00476981/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-29 12:25
Lokalizacja
Jeziorzany, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b791ae4f-90c8-4dce-8bfb-fb0b94769570
Identyfikator
7141998659
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

RAGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJEZIORZANY, PL · lot 0
190 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00476981 z dnia 2024-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie w okresie od dnia 2.09.2024 r. do dnia 27.06.2025 r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JEZIORZANY

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Jeziorzany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019709

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 22

1.5.2.) Miejscowość: Jeziorzany

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-146

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina.jeziorzany@jeziorzany.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeziorzany.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jeziorzany.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie w okresie od dnia 2.09.2024 r. do dnia 27.06.2025 r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b791ae4f-90c8-4dce-8bfb-fb0b94769570

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476981

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049192/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowożenie uczniów do szkoły podstawowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436780

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PN.271.07.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych polegających na przewozie (dowóz i odwóz) uczniów do
Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie w okresie od dnia 2.09.2024 r. do dnia 27.06.2025 r. na
podstawie zakupu biletów miesięcznych w ramach wykonywania działalności regularnego przewozu osób.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Przewozy przewidywanej ilości 95 uczniów i wychowanków oddziałów przedszkolnych (dalej „uczniowie”) w dni nauki
szkolnej. Planowana ilość dni nauki szkolnej w roku szkolnym 2024/2025 wynosi 187.
2) Usługa powinna być tak zorganizowana, aby uczniowie zostali dowiezieni do szkoły nie wcześniej niż o godzinie 730 i nie
później niż o godz. 800.
3) Ilość przewozów powinna wynikać z planowanego opisu tras (załącznik nr 10 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAGO Sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7142018551

7.3.3) Ulica: Rynek

7.3.4) Miejscowość: Jeziorzany

7.3.5) Kod pocztowy: 21-146

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2024-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi