Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Masłowie gmina Trzebnica - opracowanie dokumentacji projektowej
Gmina Trzebnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00436213
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00436213/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-09-23 09:16
- Lokalizacja
- Trzebnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90d75a3e-8b3a-46f7-b8be-4ddd41cfd17b
- Identyfikator
- 9151603770
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00436213 z dnia 2025-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Masłowie gmina Trzebnica
- opracowanie dokumentacji projektowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935135
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. M. J. Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11679671.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Masłowie gmina Trzebnica- opracowanie dokumentacji projektowej
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90d75a3e-8b3a-46f7-b8be-4ddd41cfd17b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00436213
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane z programu priorytetowego "Wymiana źródła ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół" Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności. Nazwa zadania: „Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Masłowie gmina Trzebnica”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00400584
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.24.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji przedsięwzięcia pn.: „Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Masłowie gmina Trzebnica” wraz z późniejszym pełnieniem nadzoru autorskiego, na podstawie opisu zawartego w załączniku nr 1 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia, zwanym dalej: „OPZ”.
UWAGA!!!
Zamawiający wymaga od Wykonawcy odbycia wizji lokalnej w obiekcie, t.j. w Szkole Podstawowej w Masłowie w gminie Trzebnica, przed złożeniem oferty. Wizję lokalną można odbyć od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00, po wcześniejszym umówieniu. W celu umówienia wizji lokalnej, należy kontaktować się z sekretariatem szkoły, pod numerem telefonu: 71 312 31 34 lub mailowo na adres poczty elektronicznej: spmaslow@spmaslow.trzebnica.pl
Odbycie wizji lokalnej przez Wykonawcę musi zostać potwierdzone przez sekretariat SP w Masłowie. Na Wykonawcy spoczywa obowiązek uzyskania potwierdzenia odbycia wizji lokalnej od Użytkownika obiektu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią zapisy w § 1 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ oraz Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ” stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2025-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |