Prace remontowo – budowlane w hydroforni w miejscowości Łączyno, gm. Stężyca, powiat kartuski, woj. pomorskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00477030
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00477030/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-29 12:36
Lokalizacja
Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9783630e-65c2-4ef3-95c2-77cdf9e768cc
Identyfikator
5272818355
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty pomocnicze w zakresie linii energetycznychRoboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00477030 z dnia 2024-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowo – budowlane w hydroforni w miejscowości Łączyno, gm. Stężyca, powiat kartuski, woj. pomorskie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańsców Warszawy 28

1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.pruszcz@kowr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.kowr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kowr.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowo – budowlane w hydroforni w miejscowości Łączyno, gm. Stężyca, powiat kartuski, woj. pomorskie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9783630e-65c2-4ef3-95c2-77cdf9e768cc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477030

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00220534/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.28 Wymiana zbiornika hydroforowego do zaopatrzenia w wodę budynku mieszkalnego nr 48a i 48 w m. Łączyno wraz z instalacją elektryczną zasilającą hydrofornię z urządzeniami towarzyszącymi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443818

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PRU.WOP.260.20.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 30178,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są prace remontowo – budowlane w stacji hydroforowej w miejscowości Łączyno gm. Stężyca zgodnie z projektem budowlanym, przedmiarem robót, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych polegające na: wymianie urządzeń hydroforowych (zbiornika, pompy), wymianie drzwi wejściowych wraz z pracami towarzyszącymi, wykonanie przyłącza energetycznego z linii napowietrznej z nowym uziomem oraz demontaż istniejącego przyłącza, remoncie wewnętrznej instalacji elektrycznej, wykonanie oświetlenia wew. i zewn., wykonanie posadzki z płytek mrozoodpornych z wyprowadzeniem odwodnienia, remoncie tynków wewnętrznych i zewnętrznych, odkopanie warstwy naziomu stropodachu – izolacja papą.
2. Hydrofornia położona jest na działce nr 85/13, usytuowanej w województwie pomorskim, powiecie kartuskim, gminie Stężyca, obręb Łączyno, identyfikatory działek 220506_2.0007.85/13.
3. Stacja hydroforowa, w której będą realizowane roboty jest użytkowana. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia ciągłości dostawy ZW do lokali mieszkalnych zasilanych w wodę przez przedmiotową hydrofornię. W przypadku prac uniemożliwiających zapewnienia ciągłości dostaw ZW z hydroforni, wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia wody pitnej na własny koszt.
4. Szczegółowy zakres prac opisany został w: szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr A, przedmiarze robót, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie wyznaczonym na składanie ofert tj. do dnia 19 sierpnia 2024 r do godz. 11:00 nie została złożona żadna oferta na realizację przedmiotowego postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane