Prace remontowe przy budynkach Sądu Okręgowego w Krośnie przy ul. Sienkiewicza 12 i ul. Kletówki 27a

Sąd Okręgowy w Krośnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00436554
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00436554/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-23 10:45
Lokalizacja
Krosno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ba4793a0-f613-4fc6-94f2-06c128d0c2ac
Identyfikator
6842014862
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

BRONISŁAW STANISZLubatówka 20A, PL · lot 0
73 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00436554 z dnia 2025-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe przy budynkach Sądu Okręgowego w Krośnie przy ul. Sienkiewicza 12 i ul. Kletówki 27a

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Krośnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000641762

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 12

1.5.2.) Miejscowość: Krosno

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 13 437 36 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@krosno.so.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.so.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba4793a0-f613-4fc6-94f2-06c128d0c2ac

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wymiar Sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowe przy budynkach Sądu Okręgowego w Krośnie przy ul. Sienkiewicza 12 i ul. Kletówki 27a

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba4793a0-f613-4fc6-94f2-06c128d0c2ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00436554

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00050991/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Prace remontowe przy budynkach Sądu Okręgowego w Krośnie przy ul. Sienkiewicza 12 i ul. Kletówki 27a

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00394598

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP 6/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 66360,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w załączniku nr 1 do SWZ. Prace remontowe realizowane będą na budynkach oraz terenach przyległych do budynków znajdujących się na działkach 2253 i 143.
Przed sporządzeniem oferty wymaga się przeprowadzenia wizji lokalnej w terenie, w celu sprawdzenia warunków wykonania niniejszego zamówienia i właściwego oszacowania ceny ofertowej zamówienia
2. Obowiązkiem Wykonawcy jest prowadzenie robót w taki sposób, aby nie wystąpiły uszkodzenia istniejących obiektów, w tym infrastruktury technicznej, zlokalizowanych na terenie budowy i nie podlegających przebudowie, a także zlokalizowanych poza terenem budowy. W przypadku wystąpienia uszkodzeń tych obiektów lub infrastruktury , Wykonawca zobowiązany jest do naprawy uszkodzeń lub odtworzenia
tych obiektów lub infrastruktury na własny koszt.
3. W związku z funkcjonowaniem Sądu w godzinach 7-16 wszelkie prace powodujące hałas powinny być przeprowadzane po godzinach pracy Sądu.
4. Zakres przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie następujących prac remontowo
budowlanych :
a) Budynek Sądu przy ul. Sienkiewicza 12 - impregnacja owadobójcza fragmentu więźby dachowej – należy zaimpregnować
środkiem owadobójczym zakażone elementy więźby dachowej poprzez
malowanie pędzlem i wstrzykiwanie środka do otworów po aktywnych
drewnojadach - malowanie elementów stalowych (balustrada, wsporniki do klimatyzacji) – zakres prac obejmuje oczyszczenie elementów stalowych z rdzy, pomalowanie podkładem antykorozyjnym oraz dwukrotne pomalowanie farbą do metalu.
Dodatkowo należy wywiercić otwory odprowadzające skroploną wodę z profili zamkniętych
b) Budynek Sądu przy ul. Kletówki 27a - naprawa nawierzchni
– należy uzupełnić ubytki w nawierzchni masą asfaltową
- uzupełnienie kratek wentylacyjnych w ścianach i na kominach
– należy założyć
nowe kratki ze stali nierdzewnej w brakujących miejscach
- wymiana wyłazu dachowego – należy wymienić przeciekający wyłaz dachowy,
wyłaz ze skrzydłem aluminiowym z szybą hartowaną
- naprawa tynku na ściance przy schodach
– należy skuć tynk i wykonać nową wyprawę tynkarską
- naprawa lastrica na rampie
– uzupełnienie wyprawy i naprawa peknieć
- naprawa drzwi stalowych
– wymiana skorodowanego fragmentu drzwi,
- oczyszczenie z korozji, pomalowanie
- wykonanie nowej wyprawy tynkarskiej silikatowej na budynku studni
- wykonanie nowej instalacji odwodnienia kanału doświetlającego
– montaż nowej rury kanalizacyjnej od studzienki doświetlającej do studni zbiorczej z montażem zasuwy burzowej w studzience rewizyjnej - wykonanie daszku nad studzienką doświetlającą
– wykonanie daszku z blachy na konstrukcji stalowej
- doprowadzenie instalacji elektrycznej do bramy
– przeprowadzenie kabla pod nawierzchnią od jednego do drugiego słupka bramy
- naprawa elewacji
– remont cząstkowy elewacji po usuniętych instalacjach
- naprawa opadniętych płyt chodnikowych
– demontaż płyt chodnikowych na opasce budynku, wyrównanie podbudowy – nadanie spadku od budynku, ułożenie płyt z demontażu
- naprawa posadzki w kotłowni – uzupełnienie odspojonych płytek na posadzce

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 87800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo Budowlane BUDMAX Bronisław Stanisz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 370356026

7.3.4) Miejscowość: Lubatówka

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane