61.2024 Przedłużenie wsparcia technicznego dla urządzeń Fortinet na potrzeby Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00477134
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00477134/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-29 13:03
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-24ec1a3d-7aca-4412-82ff-70bb99449294
- Identyfikator
- 8960005779
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00477134 z dnia 2024-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
61.2024 Przedłużenie wsparcia technicznego dla urządzeń Fortinet na potrzeby Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288981
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Ludwika Pasteura 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-367
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ewelina.godlewska@umw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umw.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umed-wroc.logintrade.net/zapytania_email,172316,25a91971d3f1eff88204f2b761deb21b.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
61.2024 Przedłużenie wsparcia technicznego dla urządzeń Fortinet na potrzeby Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24ec1a3d-7aca-4412-82ff-70bb99449294
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477134
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069254/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.29 Wsparcie producenckie FortiGate
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443288
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP.260.61.2024.TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 703667,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa polegająca na przedłużeniu wsparcia technicznego oraz gwarancji producenta dla urządzeń Fortinet na potrzeby Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (Załącznik nr 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane usługi oraz produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ)
3. Miejsce dostawy: Centrum Informatyczne, Wybrzeże Ludwika Pasteura 1, 50-367, Wrocław w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.
4. Zamawiający podaje kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, która wynosi brutto: 900 000,00 zł
5. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 Pzp
4.5.3.) Główny kod CPV: 71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 825576,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 825576,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 825576,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COCON SPÓŁKA AKCYJNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5761586447
7.3.3) Ulica: ul. DWORCOWA, nr 10A
7.3.4) Miejscowość: OLESNO
7.3.5) Kod pocztowy: 46-300
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 825576,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji przedmiotu zamówienia to czas, w którym Zamawiający otrzyma potwierdzenie od Wykonawcy oprzedłużeniu wsparcia od producenta urządzeń Fortinet.
Okres wsparcia producenta określony w Arkuszu Informacji
technicznej (załącznik nr 2 do SWZ) wynosi:
1) poz.1 do dnia 31.01.2027 r.
2) poz.2 do dnia 31.01.2027 r.
3) poz.3 do dnia 30.09.2027 r.
4) poz.4 do dnia 30.09.2027 r.
5) poz.5 do dnia 30.09.2027 r.
6) poz.6 do dnia 15.07.2026 r.
7) poz.7. do dnia 30.09.2027 r.
| 2024-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |