Usługa wykonania nasadzeń kompensacyjnych – Rejon Dróg Wrocław ZS.WR.

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00437409
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00437409/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-23 13:33
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-93cf7236-0fc6-488a-a990-9bebe4aeb807
Identyfikator
8971590801
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sadzenie drzewUsługi pielęgnacji drzew

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00437409 z dnia 2025-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wykonania nasadzeń kompensacyjnych – Rejon Dróg Wrocław ZS.WR.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001255179

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 28

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-425

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@dsdik.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dsdik.wroc.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-93cf7236-0fc6-488a-a990-9bebe4aeb807

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarząd drogowy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa wykonania nasadzeń kompensacyjnych – Rejon Dróg Wrocław ZS.WR.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93cf7236-0fc6-488a-a990-9bebe4aeb807

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00437409

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00374372

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NI.2720.89.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa wykonania nasadzeń kompensacyjnych – Rejon Dróg Wrocław ZS.WR.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77211600-8 - Sadzenie drzew

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, zgodnie z art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) informuje, że na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp unieważnia przedmiotowe postępowanie, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Oferta złożona przez Wykonawcę Usługi Ogrodnicze ELITELAS Sp. z o.o jest na kwotę 631 800,00 PLN, a Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę 426 764,67 PLN.
2025-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi