Remont drogi powiatowej Nr 1019 L (Rudka - Kobylany - Wygnanki) gr. woj. – Bordziłówka w km 0+000 do km 2+250 odcinek długości 2,250 km

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIAŁEJ PODLASKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00437532
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00437532/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-23 13:56
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b1d9a1b-d4d0-4176-ac93-8ed525959ed4
Identyfikator
5371993162
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00437532 z dnia 2025-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej Nr 1019 L (Rudka - Kobylany - Wygnanki) gr. woj. – Bordziłówka w km 0+000 do km 2+250 odcinek długości 2,250 km

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIAŁEJ PODLASKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030238741

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sidorska 90A

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 833437975

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krzysztof.salak@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpbp.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdp21500bp.ezamawiajacy.pl/pn/zdp21500bp/demand/230711/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej Nr 1019 L (Rudka - Kobylany - Wygnanki) gr. woj. – Bordziłówka w km 0+000 do km 2+250 odcinek długości 2,250 km

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b1d9a1b-d4d0-4176-ac93-8ed525959ed4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00437532

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00012830/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont drogi powiatowej Nr 1019L w m. Droblin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00401006

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZ.370.17.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont drogi powiatowej Nr 1019 L (Rudka - Kobylany - Wygnanki) gr. woj. – Bordziłówka w km 0+000 do km 2+250 odcinek długości 2,250 km

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba ,że zamawiający maże zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2025-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane