Modernizacja poprzez przebudowę stacji uzdatniania wody w Dębowej Łące

GMINA DĘBOWA ŁĄKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00477146
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00477146/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-29 13:06
Lokalizacja
Dębowa Łąka, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a2d2012a-f023-4b13-8c2b-20f3d715480a
Identyfikator
8781754955
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnejRoboty budowlane w zakresie studniBudowa zbiornikówRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychOgrodzeniaRoboty w zakresie zagospodarowania terenuSłoneczne moduły fotoelektryczneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

ROSMOSIS-WAWRZYNIAK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPerzyce 46, PL · lot 0
5 276 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00477146 z dnia 2024-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja poprzez przebudowę stacji uzdatniania wody w Dębowej Łące

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBOWA ŁĄKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118796

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 38

1.5.2.) Miejscowość: Dębowa Łąka

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-207

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 566884910

1.5.8.) Numer faksu: -

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugdl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debowalaka.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ugdl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja poprzez przebudowę stacji uzdatniania wody w Dębowej Łące

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2d2012a-f023-4b13-8c2b-20f3d715480a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477146

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030859/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja poprzez przebudowę stacji uzdatniania wody w Dębowej Łące

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406451

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3080150,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji pn.: „Modernizacja poprzez przebudowę stacji uzdatniania wody w Dębowej Łące”, polegającej na przebudowie stacji uzdatniania wody w miejscowości Dębowa Łąka, gmina Dębowa Łąka, na działkach ewidencyjnych nr 145/2 i 145/3:

Inwestycja swoim zakresem obejmuje:

1) branża budowlana/elektryczna:
a) roboty budowlane remontowe związane z budynkiem SUW;
b) wykonanie ogrodzenia;
c) budowa i montaż zbiornika wody czystej - branża budowlana (roboty przygotowawcze pod montaż zbiornika; konstrukcyjny zbiornika; roboty budowlane wykończenie związane z budową zbiornika: utwardzenie terenu);
d) branża elektryczna
2) branża sanitarna:
a) budowa osadnika wód popłucznych
b) budowa i montaż zbiornika wody czystej - 2 szt. o pojemności użytkowej 100 m³ każdy (uzbrojenie technologiczne zbiornika wody czystej)
c) roboty demontażowe w SUW
d) modernizacja uzbrojenia obudowy studni istniejącej nr 2
e) modernizacja uzbrojenia obudowy studni istniejącej nr 3
f) sieci zewnętrzne wod.-kan. (sieć wodociągowa PE 110 zasilenie w wodę budynku SUW z istniejącej studni głębinowej nr 2 i studni głębinowej nr 3; sieć wodociągowa wody uzdatnionej PE 250 - przewód napływowy na zestaw hydroforowy; sieć wodociągowa wody uzdatnionej PE 160 do napełniania zbiornika; sieć wodociągowa wody uzdatnionej PE 160 napływ na sieć; przewody kanalizacji sanitarnej zewnętrznej)
g) technologia w budynku SUW
h) kanalizacja wewnętrzna budynku SUW.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, oraz przedmiary robót stanowiące załączniki nr 11 – nr 13 do SWZ oraz niniejsza SWZ. Z uwagi na ryczałtowy charakter zamówienia udostępnione przez Zamawiającego przedmiary robót nie są podstawą wyceny robót, a stanowią jedynie materiał pomocniczy.
3. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych.
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
6. Rozwiązania równoważne. W przypadku użycia w SWZ lub załącznikach odniesień do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 ustawy Pzp. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne z opisywanym. Wykonawca analizując dokumentację techniczną powinien założyć, że każdemu odniesieniu, o którym mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 ustawy w dokumentacji projektowej towarzyszy wyraz „lub równoważne”.
W przypadku, gdy w SWZ lub załącznikach zostały użyte znaki towarowe, oznacza to, że są podane przykładowe i określają jedynie minimalne oczekiwane parametry jakościowe oraz wymagany standard. Wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia równoważne, lecz o parametrach technicznych i jakościowych podobnych lub lepszych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w dokumentacji technicznej. Wykonawca, zastosuje urządzenia lub materiały równoważne będzie obowiązany wykazać w trakcie realizacji zamówienia, że zastosowane przez niego urządzenia i materiały spełnią wymagania określone przez zamawiającego.
7. Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia: Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp.
8. Zamówienie nie jest podzielone na części.
Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt. 15 ustawy Pzp.
Powody niedokonania podziału:
Podział na części byłby niecelowy i powodowałby nadmierne trudności techniczne a potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. Brak podziału zamówienia na części nie spowoduje ograniczenia dostępności dla Wykonawców.
11. Za wykonanie niniejszego zamówienia obowiązuje cena ryczałtowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni

45247270-3 - Budowa zbiorników

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

34928200-0 - Ogrodzenia

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5276700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8597700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5276700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rosmosis-Wawrzyniak Group Sp. z o.o. Sp. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6211487976

7.3.3) Ulica: -

7.3.4) Miejscowość: Perzyce 46

7.3.5) Kod pocztowy: 63-760

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5276700 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

-
2024-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane