DOSTAWA LEKKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO - GAŚNICZEGO DO OCHOTNICZNEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁUCZYCACH

Gmina Kocmyrzów - Luborzyca

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00437639
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00437639/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-23 14:13
Lokalizacja
Luborzyca, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-24a5d053-56ff-4d9a-b035-87e3381df096
Identyfikator
6821605658
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wozy strażackie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00437639 z dnia 2025-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA LEKKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO - GAŚNICZEGO DO OCHOTNICZNEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁUCZYCACH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kocmyrzów - Luborzyca

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555766

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 7

1.5.2.) Miejscowość: Luborzyca

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-010

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12/ 387-14-10

1.5.8.) Numer faksu: 12/ 387-14-10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugkocmyrzowluborzyca/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-24a5d053-56ff-4d9a-b035-87e3381df096

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA LEKKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO - GAŚNICZEGO DO OCHOTNICZNEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁUCZYCACH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24a5d053-56ff-4d9a-b035-87e3381df096

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00437639

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00407632

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego do Ochotniczej Straży Pożarnej w Łuczycach, Gmina Kocmyrzów – Luborzyca, Województwo Małopolskie.

Zamówienie obejmuję dostawę samochodu na potrzeby działań Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Łuczyce, tj. dostawę: podwozia z kabiną (samochód klasy lekkiej, z napędem 4 x 4) wraz ze specjalistyczną zabudową pożarniczą oraz układem wodnym. Dostarczany pojazd ma być zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi, nie obciążony prawami osób trzecich, nowy, nieuszkodzony, w wymaganym przez Zamawiającego kolorze.
Bardziej szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Specyfikacja Warunków Zamówienia (tzw. SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3) w/w ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w okoliczności, gdy cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną, złożona przez: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BIBMOT” BIK Sp. Jawna, ul. Drzewieckiego 1, 39 – 300 Mielec, znacznie przewyższa środki finansowe, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny przedmiotowej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 632200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 632200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy