Dostawy: sterylnych: zestawów obłożeń operacyjnych, serwet, osłon na aparaturę oraz niesterylnych jednorazowych: pościeli, podkładów, prześcieradeł w roli, koszul i spodenek dla pacjentów, czepków ...
Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00438493
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00438493/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-09-24 09:04
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7beb865a-b9b9-4d80-a9bd-b46aee264c4d
- Identyfikator
- 8732714039
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00438493 z dnia 2025-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy: sterylnych: zestawów obłożeń operacyjnych, serwet, osłon na aparaturę oraz niesterylnych jednorazowych: pościeli, podkładów, prześcieradeł w roli, koszul i spodenek dla pacjentów, czepków ...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313408
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 13
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 631 03 41
1.5.8.) Numer faksu: 14 631 03 37
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ssz.tar.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ssz.tar.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ssz_tar1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy: sterylnych: zestawów obłożeń operacyjnych, serwet, osłon na aparaturę oraz niesterylnych jednorazowych: pościeli, podkładów, prześcieradeł w roli, koszul i spodenek dla pacjentów, czepków ...2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7beb865a-b9b9-4d80-a9bd-b46aee264c4d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00438493
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019024/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.27 Dostawy: sterylnych: zestawów obłożeń operacyjnych, serwet, osłon na aparaturę oraz niesterylnych jednorazowych: pościeli, podkładów, prześcieradeł w roli, koszul i spodenek dla pacjentów, czepków ...
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00372888
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AE/ZP-27-61/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 492354,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 1 - Sterylne zestawy obłożeń operacyjnych. Dostawy sterylnych zestawów obłożeń operacyjnych wymienionych i opisanych w pozycjach 1-10 w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu Cenowym spełniających wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 182004,40 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 2 - Zestaw serwet zabiegowych do angiografii. Dostawy zestawów serwet zabiegowych do angiografii wymienionych i opisanych w pozycji 1 w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu Cenowym spełniających wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 102400,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 3 - Sterylne wyroby jednorazowego użytku (fartuchy, serwety). Dostawy sterylnych wyrobów jednorazowego użytku (fartuchów, serwet) wymienionych i opisanych w pozycjach 1-8 w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu Cenowym spełniających wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 28666,50 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 4 - Sterylne pokrowce i osłony na aparaturę medyczną. Dostawy sterylnych pokrowców i osłon na aparaturę medyczną wymienionych i opisanych w pozycjach 1-4 w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu Cenowym spełniających wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 35522,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 5 - Sterylne zestawy obłożeń operacyjnych - taśma, kieszeń, serweta pod pośladki. Dostawy sterylnych zestawów obłożeń operacyjnych - taśm, kieszeni, serwet pod pośladki wymienionych i opisanych w pozycjach 1-3 w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu Cenowym spełniających wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 3351,40 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 6 - Podkłady, prześcieradła: z włókniny laminowanej, z włókniny polipropylenowej. Dostawy podkładów, prześcieradeł: z włókniny laminowanej, z włókniny polipropylenowej wymienionych i opisanych w pozycjach 1-3 w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 doSWZ - Formularzu Cenowym spełniających wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 11548,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 7 - Prześcieradła papierowo-foliowe, papierowe. Dostawy prześcieradeł papierowo-foliowych, papierowych wymienionych i opisanych w pozycjach 1-2 w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu Cenowym spełniających wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 31496,00 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 8 - Poszwy, poszewki, prześcieradła. Dostawy poszew, poszewek, prześcieradeł wymienionych i opisanych w pozycjach 1-3 w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu Cenowym spełniających wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 53880,00 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 9 - Koszule i spodenki dla pacjentów. Dostawy koszulek i spodenek dla pacjentów wymienionych i opisanych w pozycjach 1-2 w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu Cenowym spełniających wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 24572,00 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 10 - Czepki chirurgiczne. Dostawy czepków chirurgicznych wymienionych i opisanych w pozycjach 1-2 w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu Cenowym spełniających wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 5490,00 PLN
Część 11
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 11 - Osłony na kończynę, pokrowce na słuchawki. Dostawy osłon na kończynę, pokrowców na słuchawki wymienionych i opisanych w pozycjach 1-3 w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu Cenowym spełniających wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 1704,00 PLN
Część 12
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 12 - Pokrowce na zwłoki. Dostawy pokrowców na zwłoki wymienionych i opisanych w pozycjach 1-2 w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu Cenowym spełniających wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 9325,00 PLN
Część 13
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet Nr 13 - Zarękawki. Dostawy zarękawków wymienionych i opisanych w pozycji 1 w ilościach i o parametrach określonych w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu Cenowym spełniających wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 2395,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 10
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 11
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 12
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 13
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 26 sierpnia 2025 r. godz. 09.00 w zakresie Pakietu Nr 13 nie złożono żadnej oferty.
| 2025-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |