„Urban Lab Opole – Miasto dla Młodych” - dostawa i montaż wyposażenia meblowego

MIASTO OPOLE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00438807
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00438807/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-24 10:26
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49384a51-6def-4ac0-a0b0-a4638eb597e2
Identyfikator
7543009977
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne siedziska i krzesłaMebleMeble biuroweRegały biuroweSzafyBiurkaStołyKrzesłaSiedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich częściFoteleSiedziskaKuchnie do zabudowySpecjalne meble tapicerowaneWieszaki na odzieżMeble domoweMeble do sypialni, jadalni i salonuKomora dźwiękoszczelnaOkna, drzwi i podobne elementy

Wykonawcy

1 przyznane

SIGMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot 0
498 628,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00438807 z dnia 2025-09-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Urban Lab Opole – Miasto dla Młodych” - dostawa i montaż wyposażenia meblowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO OPOLE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 53141266800000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1A

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-015

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@um.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,206930,2e232e19c6b03767e7de78274f7a554d.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Urban Lab Opole – Miasto dla Młodych” - dostawa i montaż wyposażenia meblowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49384a51-6def-4ac0-a0b0-a4638eb597e2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00438807

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025208/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.19 Dostawa i montaż wyposażenia dla Urban Lab Opole - meble

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Urban Lab Opole – Miasto dla Młodych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00375326

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia meblowego do obiektu realizowanego w Opolu przy ulicy 1 Maja 4 w Opolu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Zestawienie - Wyposażenie meblowe” stanowiący załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39113000-7 - Różne siedziska i krzesła

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39100000-3 - Meble

39130000-2 - Meble biurowe

39131000-9 - Regały biurowe

39141300-5 - Szafy

39121100-7 - Biurka

39121200-8 - Stoły

39112000-0 - Krzesła

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

39113000-7 - Różne siedziska i krzesła

39113100-8 - Fotele

39111000-3 - Siedziska

39141400-6 - Kuchnie do zabudowy

39143113-1 - Specjalne meble tapicerowane

39136000-4 - Wieszaki na odzież

39140000-5 - Meble domowe

39143000-6 - Meble do sypialni, jadalni i salonu

42992200-8 - Komora dźwiękoszczelna

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 498628,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 693488,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 498628,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SIGMA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7540026449

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 498628,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-30
2025-09-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy