Usługa odbioru odpadów komunalnych oraz odpadów pochodzących z likwidacji dzikich wysypisk

GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY Z SIEDZIBĄ W DĄBRÓWCE WIELKIEJ K/ZGIERZA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00439207
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00439207/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-24 11:57
Lokalizacja
Dąbrówka Wielka, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2ed95195-9334-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
7320013870
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

Wykonawcy

1 przyznane

'RS II' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZgierz, PL · lot 0
59 927,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00439207 z dnia 2025-09-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa odbioru odpadów komunalnych oraz odpadów pochodzących z likwidacji dzikich wysypisk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY Z SIEDZIBĄ W DĄBRÓWCE WIELKIEJ K/ZGIERZA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470306752

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 6/8

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrówka Wielka

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@gzkdabrowka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gzkdabrowka.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ed95195-9334-11ed-94da-6ae0fe5e7159

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa odbioru odpadów komunalnych oraz odpadów pochodzących z likwidacji dzikich wysypisk

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ed95195-9334-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00439207

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00029943/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa odbioru odpadów komunalnych oraz odpadów pochodzących z likwidacji dzikich wysypisk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00030840

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP- 2/PN/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 46500 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 15 01 02, 15 01 07, 16 01 03, 17 09 04, 20 01 36, 20 02 01, 20 03 01, 20 03 03, 20 03 07, 20 03 99 wytworzonych w wyniku uprzątnięcia pasa drogowego dróg gminnych, uprzątnięcia przystanków na terenie gminy Zgierz, opróżnienia koszy usytuowanych wzdłuż ulic przy chodnikach znajdujących się przy drogach gminnych i przystankach na terenie gminy Zgierz, placów zabaw oraz wytworzonych w wyniku likwidacji dzikich wysypisk. Odbiór odpadów z nieruchomości położonej w miejscowości Biała (dz. nr ewid. 361), stanowiącej własność gminy Zgierz, z kontenera o pojemności minimum 7000 litrów. Usługa musi być świadczona zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
2. Całkowitą masę odpadów przewidywaną do odbioru i zagospodarowania w okresie objętym zamówieniem zamawiający określa szacunkowo na 31 Mg

4.5.3.) Główny kod CPV: 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44330 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44330 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44330 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RS II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7322172779

7.3.3) Ulica: UL. NORBERTA BARLICKIEGO 3A

7.3.4) Miejscowość: Zgierz

7.3.5) Kod pocztowy: 95-100

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59927,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-31
2025-09-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi