Remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych - zamówienie podobne

DZIELNICA WŁOCHY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00440376
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00440376/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-24 15:59
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb419dda-eff5-4ccb-aff9-740ed3b91d65
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

WITOLD POCIEJEWSKIPłochocin, PL · lot 0
245 889,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00440376 z dnia 2025-09-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych - zamówienie podobne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DZIELNICA WŁOCHY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525966300179

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Krakowska 257

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-133

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wlochy.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wlochy.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych - zamówienie podobne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb419dda-eff5-4ccb-aff9-740ed3b91d65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00440376

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00028792/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych - część II- zamówienie na roboty budowlane powtarzane

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane na podstawie z art. 305 pkt 1, w związku z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
W 2025 r. zostało przeprowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji postępowanie TPBN.1.2025, w wyniku którego udzielono firmie ANAT Witold Pociejewski zamówienia na: remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych na terenie Dzielnicy Włochy w rejonie na płn-zach od Al. Jerozolimskich. W ogłoszeniu o zamówieniu nr 2025/BZP 00091204/01 z dnia 5.02.2025 r. przewidziano możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych do prac ujętych w zamówieniu podstawowym, do wartości 264.227,00 zł netto. Zakres przedmiotowy zamówienia podstawowego oraz zamówienia polegającego na powtórzeniu robót budowlanych są podobne. Wartość zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowalnych została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: TPBN.1.2025

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZWR.36.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty związane z remontem nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych na terenie Dzielnicy Włochy w rejonie na północny - zachód od Al. Jerozolimskich
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych przy użyciu mieszanek mineralno-asfaltowych;
- Remonty cząstkowe nawierzchni z płyt MON przy użyciu mieszanek mineralno-asfaltowych;
- Naprawy (przestawianie) krawężników z naprawą uszkodzonych ław betonowych;
- Regulację pionową uszkodzonych studzienek kanalizacyjnych;
- Zabezpieczanie miejsc awarii i usuwanie awarii stwarzających zagrożenie bezpieczeństwa ruchu kołowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANAT Witold Pociejewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1230043901

7.3.4) Miejscowość: Płochocin

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245889,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-12

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane