58/PA/2025 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej wzmocnienia skrzydła budynku położonego przy ul. Grunwaldzkiej 87 w Bydgoszczy

ADMINISTRACJA DOMÓW MIEJSKICH "ADM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00440571
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00440571/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-25 08:03
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-999f1e7c-fb17-4c92-b37b-ebc9beee35ae
Identyfikator
5540316382
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00440571 z dnia 2025-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
58/PA/2025 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej wzmocnienia skrzydła budynku położonego przy ul. Grunwaldzkiej 87 w Bydgoszczy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ADMINISTRACJA DOMÓW MIEJSKICH "ADM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090458507

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 1

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-011

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@adm.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.adm.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1172382

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

58/PA/2025 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej wzmocnienia skrzydła budynku położonego przy ul. Grunwaldzkiej 87 w Bydgoszczy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-999f1e7c-fb17-4c92-b37b-ebc9beee35ae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00440571

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00413158

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 58/PA/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 6097,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dzieła polegającego na opracowaniu kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej (zwanej dalej dokumentacją) dotyczącej wzmocnienia (naprawy) skrzydła budynku mieszkalnego położonego w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej 87 (numer ewidencyjny budynku 25;1, obręb 0030).
Zakres zamówienia obejmuje również uzyskanie przez Wykonawcę wszystkich niezbędnych uzgodnień, opinii, pozwoleń i podobnego rodzaju decyzji, warunkujących rozpoczęcie realizacji robót budowlanych objętych dokumentacją projektową, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, w tym pozwolenia na budowę. W przypadku gdy zakres robót przewidzianych dokumentacją nie wymaga uzyskiwania dla ich realizacji pozwolenia na budowę a jedynie zgłoszenia, postanowienia niniejszej SWZ odnoszące się do pozwolenia na budowę stosuje się odpowiednio do zgłoszenia robót organowi administracji architektoniczno-budowlanej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta z najniższą ceną (18.450,00 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (7.500,00 zł).
2025-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi