Dostawa samochodu osobowego typu pick-up.
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00477581
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00477581/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-29 14:31
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bbaeddf9-fc07-49cf-b85e-3e9e5fbda34b
- Identyfikator
- 5782524865
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00477581 z dnia 2024-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego typu pick-up.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Elblągu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170818013
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Grunwaldzka 108
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 0-55 237 02 53
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: piw@elblag.piw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.elblag.piw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bbaeddf9-fc07-49cf-b85e-3e9e5fbda34b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodu osobowego typu pick-up.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbaeddf9-fc07-49cf-b85e-3e9e5fbda34b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477581
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00442339/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa nowego samochodu typu pick- up
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00446634
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PIW.fk.2611.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 196840,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje przede wszystkim:
1) Dostawę 1 sztuki fabrycznie nowego samochodu osobowego typu pick-up. z napędem na 4 koła
5 - osobowego, 4 – drzwiowego.
2) Zamawiający wymaga, aby samochód był wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024. roku oraz był kompletny i gotowy do używania.
3) Wykonawca zobowiązuje się do dostawy zamówienia wg wymagań określonych w OPZ w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w siedzibie Zamawiającego przy ul. Grunwaldzkiej 108 na własny koszt i na własne ryzyko.
4) Szczegółowo zakres zamówienia, parametry techniczne, warunki gwarancji i sposób realizacji i odbioru dostawy określony został w:
a) Opisie przedmiotu zamówienia ZAŁĄCZNIK Nr 1 do SWZ,
b) Projekcie umowy stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postepowaniu została złożona jedna oferta, która zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 3) i art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy PZP.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191137,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 191137,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |