Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Urząd Gminy Laskowa”
Gmina Laskowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00441485
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00441485/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-09-25 11:52
- Lokalizacja
- Laskowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-135f8e69-645e-4acb-90d5-30897a9970c2
- Identyfikator
- 7371283697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00441485 z dnia 2025-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Urząd Gminy Laskowa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Laskowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892340
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Laskowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-602
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 573102367
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@laskowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.laskowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-135f8e69-645e-4acb-90d5-30897a9970c21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Urząd Gminy Laskowa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-135f8e69-645e-4acb-90d5-30897a9970c2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00441485
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024930/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Cyberbezpieczny Urząd Gminy Laskowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt finansowany ze środków Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy (FERC) 2021-2027 Priorytet II „Zaawansowane usługi cyfrowe” Działanie 2.2 „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00403758
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.1.12.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury informatycznej w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczny Urząd Gminy Laskowa”
2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem
1) Oprogramowanie monitorujące - 1 szt.
2) Oprogramowanie do przetwarzania danych - 1 szt.
3) Serwer - 1 szt.
4) UPS - 2 szt.
5) Oprogramowanie do wykonywania kopii zapasowych - 1 szt.
6) Rozwiązanie klasy EDR - 1 szt.
7) Switch model 1 - 5 szt.
8) Switch model 2 - 1 szt.
9) Pamięć masowa NAS - 1 szt.
10) Macierz dyskowa - 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30210000-4 - Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
48822000-6 - Serwery komputerowe
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono jedną ofertę, która zostala odrzucona| 2025-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |