Zakup trybuny teleskopowej oraz nagłośnienia do hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie

GMINA MOGILNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00441751
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00441751/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-25 12:45
Lokalizacja
Mogilno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b96c623-6647-4dc1-b07e-7c561f15f16d
Identyfikator
5571674964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SiedziskaSystem nagłaśniający

Wykonawcy

2 przyznane

"SPORTPLUS.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Myślenice, PL · lot 0
118 711,73 PLN
MICHAŁ WNUCZAKKońskie, PL · lot 1
79 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00441751 z dnia 2025-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup trybuny teleskopowej oraz nagłośnienia do hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOGILNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350843

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gabriela Narutowicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Mogilno

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 523185532

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@mogilno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.mogilno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mogilno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup trybuny teleskopowej oraz nagłośnienia do hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b96c623-6647-4dc1-b07e-7c561f15f16d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00441751

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00040044/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup trybuny teleskopowej oraz nagłośnienia do hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00393718

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WFE.271.15.2025.WFE

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 220097,78 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 160903,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż nowej trybuny teleskopowej do hali widowiskowo - sportowej w Mogilnie. Wymagania techniczne dla trybuny teleskopowej:
a) Konstrukcja stalowa składana teleskopowa,
b) Min. 4 rzędy,
c) Siedziska wykonane z polipropylenu techniką wtrysku z oparciem (kolorystyka do wyboru przez Zamawiającego), min. wymiary krzesełka szer. 430,0 mm, głębokość: 365,0 mm i wys. 250,0 mm, rozstaw osiowy krzesełek min. 450-600 mm,
d) Długość min. 20,0 mb, szerokość min. 3,0 mb.,
e) Ilość miejsc siedzących min. 142,
f) Barierki boczne stalowe składane teleskopowo,
g) Barierki tylne stalowe składane teleskopowo,
h) Barierki wykonane z rury stalowej o średnicy min. 35,0 mm z wypełnieniem z rur o średnicy min. 18,0 mm,
i) Wózek transportowy,
j) Rama wyposażona w kółka łożyskowe poliamidowe z bieżną poliuretanową oraz rolki prowadzące,
k) Płyty podestowe wykonane z nawierzchni antypoślizgowej o grubości min. 18,0 mm,
l) Rozsuwanie trybun za pomocą napędu ręcznego,
m) Stopnie oświetlane oświetleniem zintegrowanym LED,
n) Zamówienie obejmuje transport,
o) Należy dostarczyć instrukcję złożenia w języku polskim,
p) Konstrukcja wykonana z profili stalowych zamkniętych (rama jezdna profile min. 80x40x2 mm,
q) Różnica podestów między rzędami min. 350 mm,
r) Wysokość stopni pośrednich min. 175 mm,
s) Szerokość wejść min. 120 cm,
t) Konstrukcja zabezpieczona przeciwkorozyjnie (chemicznie) oraz malowana proszkowo,
u) Trybuny posiadać powinny mechanizm chronologicznego wysuwania rzędów

4.5.3.) Główny kod CPV: 39111000-3 - Siedziska

4.5.5.) Wartość części: 120250,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi polegającej na dostawie, montażu, uruchomieniu i konfiguracji nagłośnienia hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie oraz przeszkoleniu personelu Mogilno Sport sp. z o.o. z obsługi systemu nagłośnienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 48952000-6 - System nagłaśniający

4.5.5.) Wartość części: 99847,78 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103320,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 158055,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118711,73 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sportplus sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 381867650

7.3.3) Ulica: ul. Słowackiego 75 a

7.3.4) Miejscowość: MYŚLENICE

7.3.5) Kod pocztowy: 32-400

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118711,73 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-15

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 369000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MWSystem Michał Wnuczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 145881063

7.3.3) Ulica: Młyńska 11

7.3.4) Miejscowość: Końskie

7.3.5) Kod pocztowy: 26-200

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

demontaż starego sprzętu oraz montaż nowego nagłośnienia

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-15
2025-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy