Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na Rozbudowę Stacji Uzdatniania Wody w Siemcichach

GMINA LUTOCIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00441755
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00441755/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-25 12:47
Lokalizacja
Lutocin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e10dec78-3e51-4e4f-b987-26102f841268
Identyfikator
5110271300
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi pomiarowe

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ POKORSKIOlsztyn, PL · lot 0
159 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00441755 z dnia 2025-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na Rozbudowę Stacji Uzdatniania Wody w Siemcichach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUTOCIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378261

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Poniatowskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Lutocin

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-317

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 023 6581001

1.5.8.) Numer faksu: 023 6581002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalutocin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lutocin

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e10dec78-3e51-4e4f-b987-26102f841268

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na Rozbudowę Stacji Uzdatniania Wody w Siemcichach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e10dec78-3e51-4e4f-b987-26102f841268

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00441755

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030540/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Opracowanie dokumentacji projektowej na Rozbudowę Stacji Uzdatniania Wody w Siemcichach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00338393

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FIN.271.3.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pełnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbudowę stacji uzdatniania wody w Siemcichach wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień, badań (m.in. badań wody surowej), pozwoleń, decyzji administracyjnych niezbędnych do wykonania inwestycji, w tym ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę.
Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn. „Rozbudowę Stacji Uzdatniania Wody w Siemcichach”.
2. Zamierzenie projektowe (podstawowy zakres) obejmujący branżę konstrukcyjno – budowlaną, sanitarną i elektryczną:
1) wymianę ciągu technologicznego uzdatniania wody na urządzenia dobrane i zwymiarowane indywidualnie na potrzeby stacji uzdatniania wody w tym filtry ciśnieniowe (odżelaziacze, admanganiacze) i aerator (mieszacz wodno-powietrzny) wykonane ze stali nierdzewnej oraz wymianę zestawu pompowo – hydroforowy,
2) rozbudowę lub budowę nowego budynku stacji uzdatniania wody obejmującą nie tylko halę technologiczną, agregatortnię, chlorownię, dyżurkę, toaletę ale również pomieszczenie gospodarcze z przeznaczeniem m.in. na przechowywanie środków czystości, sprzętu mechanicznego do utrzymania terenów zielonych wokół stacji i studni głębinowych,
3) zwiększenie wysokości zbiornika wyrównawczego nr 1 do wysokości zbiornika nr 2 i nr 3 oraz wymianę sterowania zbiorników,
4) wymianę agregatów prądotwórczych awaryjnego zasilania stacji uzdatniania wody i studni głębinowych,
5) wymianę kabla sterującego studniami głębinowymi nr 1 i nr 2,
6) przeprowadzenie renowacji studni głębinowych,
7) wymianę pomp głębinowych oraz obudów, rurociągów tłocznych i rozdzielnicy zasilania studni głębinowych
8) wymianę ogrodzenia wokół stacji uzdatniania wody i studni głębinowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera punkt 3 SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71355000-1 - Usługi pomiarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242310,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowa Inżynierii Środowiska Grzegorz Pokorski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7392303086

7.3.3) Ulica: Markiewicza 2

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi