Budowa oświetlenia ulicznego w m. Łabuńki Drugie (Jatutów)

Gmina Łabunie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00441803
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00441803/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-25 12:55
Lokalizacja
Łabunie, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a1e590e-8ea0-47a0-b400-fd5267e0b612
Identyfikator
9222943356
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoLampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

LESZEK SOKOŁOWSKIBiłgoraj, PL · lot 0
96 998,29 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00441803 z dnia 2025-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego w m. Łabuńki Drugie (Jatutów)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łabunie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368517

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamojska 50

1.5.2.) Miejscowość: Łabunie

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-437

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uglabunie@labunie.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.labunie.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a1e590e-8ea0-47a0-b400-fd5267e0b612

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia ulicznego w m. Łabuńki Drugie (Jatutów)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a1e590e-8ea0-47a0-b400-fd5267e0b612

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00441803

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00391557

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.18.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę nowego oświetlenia ulicznego w m. Łabuńki Drugie przy drodze gminnej nr dz. 318. Trasa kabli przebiega wzdłuż drogi gminnej, po działkach prywatnych w jednym wykopie z linią kablową PGE Dystrybucja S.A. Łącznie zadanie obejmuje montaż 27 szt. słupów oświetleniowych stalowych o wysokości 10 m razem z wysięgnikami o wysięgu 1,5m oraz oprawami oświetleniowymi typu LED o mocy 38W. Złącze licznikowe typu ZL-1a będzie zasilone przyłączem kablowym z szafy kablowej Nr 24104 linii kablowej nN „Jatutów 1”. Ze złącza licznikowego jest zasilona szafka oświetleniowa SOU, do której przyłączono linie kablowe zasilające słupy oświetleniowe. Sterowanie oświetlenia zegarem astronomicznym znajdującym się w szafce SOU.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 7

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96998,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 230882,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96998,29 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowe Leszek Sokołowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9180009905

7.3.3) Ulica: Nadstawna 8/8

7.3.4) Miejscowość: Biłgoraj

7.3.5) Kod pocztowy: 23-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96998,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2025-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane