Organizacja 3-dniowego turnusu edukacyjnego dla rodzin zastępczych, prowadzących rodzinne domy dziecka oraz przebywających w tych rodzinach dzieci i młodzieży

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00442452
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00442452/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-25 14:43
Lokalizacja
Konin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab76476b-b799-4953-a12d-be5843605eb8
Identyfikator
6651654912
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej "Młodzi-Aktywni"Konin, PL · lot 0
34 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00442452 z dnia 2025-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja 3-dniowego turnusu edukacyjnego dla rodzin zastępczych, prowadzących rodzinne domy dziecka oraz przebywających w tych rodzinach dzieci i młodzieży

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003730762

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przyjaźni 5

1.5.2.) Miejscowość: Konin

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 63 2426232

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@moprkonin.lm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.moprkonin.lm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://konin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja 3-dniowego turnusu edukacyjnego dla rodzin zastępczych, prowadzących rodzinne domy dziecka oraz przebywających w tych rodzinach dzieci i młodzieży

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab76476b-b799-4953-a12d-be5843605eb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00442452

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036992/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Organizacja 3-dniowego turnusu edukacyjnego dla rodzin zastępczych, prowadzących rodzinne domy dziecka oraz przebywających w tych rodzinach dzieci i młodzieży

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski na lata 2021-2027, Priorytet 6: Fundusze europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym (EFS+), Działanie 6.15 – Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00409283

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MOPR-VI.322.21.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 34500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja 3 - dniowego turnusu edukacyjnego dla rodzin zastępczych, prowadzających rodzinne domy dziecka oraz
przebywających w tych rodzinach dzieci i młodzieży:
Grupa 1. Usługi wsparcia dzieci i młodzieży przebywających w pieczy zastępczej.
- Grupa 2. Usługi wsparcia dla osób pełniących funkcję rodziny zastępczej i rodzinnego domu dziecka.
Grupa 1. Usługi wsparcia dzieci i młodzieży przebywających w pieczy zastępczej.
Opis: Przedmiot zamówienia obejmuje organizację 3 - dniowego turnusu dla dzieci i młodzieży z organizacją zajęć i
warsztatów. Zajęcia i wyjazd organizowane w ramach pobytu powinny być dostosowane do wieku i możliwości rozwojowych
uczestników na potrzeby projektu „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie konińskim".
W ramach organizacji turnusów wymagane jest dysponowanie poniżej wymienionymi specjalistami:
Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia usługi wsparcia przez specjalistów posiadających odpowiednie
kwalifikacje zawodowe, tj.: studia magisterskie na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia oraz co najmniej dwuletnie
doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, szkoleń, treningów.
- Termin wykonania zamówienia: od 03 października – 05 października 2025 r.
Początek wyjazdu – Konin - piątek godz. 8:00, powrót - Konin - niedziela godz.19:00.
- Wyjazd 3-dniowy (2 noclegi).
- Liczba osób biorących udział w wyjeździe:
Uczestnicy: 33 osoby, dzieci i młodzież w wieku 3 – 18 lat.
(Część dzieci ma niepełnosprawności intelektualne i fizyczne)
Grupa 2. Opis: Usługi wsparcia dla osób pełniących funkcję rodziny zastępczej i rodzinnego domu dziecka.
Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia usługi wsparcia przez specjalistów posiadających odpowiednie
kwalifikacje zawodowe, tj.: studia magisterskie na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia oraz co najmniej dwuletnie
doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, szkoleń.
- Termin wykonania zamówienia: od 03 października do 05 października
2025 r.
- Początek wyjazdu – Konin - piątek godz. 8:00, powrót – Konin - niedziela godz. 19:00
- Wyjazd 3 -dniowy (2 noclegi).
- Liczba osób biorących udział w wyjeździe:
Uczestnicy: 13 dorosłych osób biorących udział w wyjeździe

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33960,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej "Młodzi-Aktywni"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 301270318

7.3.3) Ulica: Fikusowa 8

7.3.4) Miejscowość: Konin

7.3.5) Kod pocztowy: 62-502

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-10-03 do 2025-10-05
2025-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi