Utworzenie mieszkań wspomaganych w miejscowości Bnin, gm. Sadki

GMINA SADKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00442734
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00442734/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-25 18:43
Lokalizacja
Sadki, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-96c6f776-2d9b-4ebb-9866-2fe367381397
Identyfikator
5581762871
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ HOLECKarnówko, PL · lot 0
237 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00442734 z dnia 2025-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie mieszkań wspomaganych w miejscowości Bnin, gm. Sadki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SADKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350903

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Strażacka 11

1.5.2.) Miejscowość: Sadki

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-110

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 523393930

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@sadki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sadki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sadki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie mieszkań wspomaganych w miejscowości Bnin, gm. Sadki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96c6f776-2d9b-4ebb-9866-2fe367381397

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00442734

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044165/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Utworzenie mieszkań wspomaganych w miejscowości Bnin, gm. Sadki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00377708

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.3.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 219236,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot i zakres zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie wraz ze zmianą sposobu użytkowania części budynku usługowego na cele mieszkalne. Projektowana przebudowa będzie wykonywana wewnątrz budynku i nie będzie wpływać na zmianę pozostałych istotnych parametrów budynku takich jak: powierzchnia zabudowy i wysokość budynku.

Zadanie ma na celu utworzenie mieszkań wspomaganych, które są formą pomocy społecznej przygotowującą pod opieką specjalistów osoby tam przebywające do prowadzenia samodzielnego życia lub wspomagającą te osoby w codziennym funkcjonowaniu. W mieszkaniu wspomaganym świadczy się usługi bytowe, pracę socjalną oraz pomoc w wykonywaniu codziennych czynności niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu i realizacji kontaktów społecznych, w celu utrzymania lub rozwijania niezależności osoby na poziomie jej psychofizycznych możliwości.


Projektowane prace
Na działce nr 36/2, obręb 0002 w Bninie projektuje się przebudowę wraz ze zmianą sposobu użytkowania części budynku usługowego na cele mieszkalne. Projektowana zmiana sposobu użytkowania części budynku wprowadza podział obiektu na dwa lokale mieszkalne jednopokojowe z aneksem kuchennym wiatrołapem oraz pomieszczeniem sanitarnym. Zaprojektowano łącznie 2 segmenty, każdy przeznaczony dla 1 osoby. Do lokali zaprojektowano wspólne schody zewnętrzne oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych. Planuje się również wykonanie utwardzonego dojścia od furtki do schodów wejściowych.

W lokalach projektuje się wydzielenie pomieszczeń wiatrołapu oraz łazienek przy pomocy ścian w konstrukcji szkieletowej. Wymianie podlegają okna oraz wykonany zostanie montaż drzwi zewnętrznych. Wewnątrz lokali projektuje się wykonanie nowej instalacji elektrycznej oraz wod.-kan.. Instalacja c.o. zostanie poddana przebudowie z wymianą istniejących grzejników na nowe. W zakresie prac planuje się wykonanie docieplenia stropodachu oraz montaż sufitów podwieszanych. Ściany zostaną wyszpachlowane i w całości pomalowane farbami emulsyjnymi. Na posadzkach przewiduje się montaż płytek ceramicznych. W ramach prac termoizolacyjnych planuje się wykonanie docieplenia części ściany frontowej budynku z wykonaniem struktury tynkarskiej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączona do SWZ dokumentacja techniczna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 237600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 342152,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 237600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HOLBUD Arkadiusz Holec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5581394841

7.3.4) Miejscowość: Karnówko 39/3, Nakło nad Notecią

7.3.5) Kod pocztowy: 89-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 237600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-10
2025-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane