Dostawa części zamiennych do suwnic w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie

Krakowski Holding Komunalny S. A. w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00442801
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00442801/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-26 06:59
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b0a5a5dc-3e13-4304-88d7-ed7dd5f1cad2
Identyfikator
6791862817
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Hamulce i części hamulcówKabelJoystickiBębny do nawijania kabliSprzęgła i podobne elementyKoła, części i akcesoriaSuwnice

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ GAWEŁWąsów, PL · lot 0
661 211,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00442801 z dnia 2025-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa części zamiennych do suwnic w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Krakowski Holding Komunalny S. A. w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351118089

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Brożka

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-347

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@khk.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://khk.krakow.pl/pl/bip/ogloszenia-i-przetargi/zamowienia-publiczne/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1158258

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa części zamiennych do suwnic w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0a5a5dc-3e13-4304-88d7-ed7dd5f1cad2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00442801

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00378401

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZP-271-TP-27/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do suwnic na potrzeby Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34322000-0 - Hamulce i części hamulców

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44321000-6 - Kabel

30237420-9 - Joysticki

44619200-4 - Bębny do nawijania kabli

34326100-9 - Sprzęgła i podobne elementy

34324000-4 - Koła, części i akcesoria

42414210-6 - Suwnice

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 661211,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 661211,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 661211,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Inżynieryjna F1 Łukasz Gaweł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 675 123 51 84

7.3.4) Miejscowość: Wąsów

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 661211,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

2025-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy