Naprawa elementów zabezpieczeń mechanicznych w kompleksach administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy, zgodnie z instrukcją o ochronie obiektów wojskowych

35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00443338
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00443338/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-26 09:58
Lokalizacja
Rząska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2428f82c-0407-47c0-aab1-4131540de004
Identyfikator
5130222434
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty malarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00443338 z dnia 2025-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa elementów zabezpieczeń mechanicznych w kompleksach administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy, zgodnie z instrukcją o ochronie obiektów wojskowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121506645

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 1

1.5.2.) Miejscowość: Rząska

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-199

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 35wog.sekretariat@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://35wog.wp.mil.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa elementów zabezpieczeń mechanicznych w kompleksach administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy, zgodnie z instrukcją o ochronie obiektów wojskowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2428f82c-0407-47c0-aab1-4131540de004

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00443338

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00123153/26/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Naprawa elementów zabezpieczeń mechanicznych w kompleksach administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy, zgodnie z instrukcją o ochronie obiektów wojskowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00417930

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 61/INFR/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części nr 1 jest dostosowanie istniejących zabezpieczeń mechanicznych oraz montaż nowych zgodnie z wymogami zawartymi w aktualnie obowiązujących dokumentach normatywnych w zakresie ochrony obiektów wojskowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421131-1 - Instalowanie drzwi

4.5.5.) Wartość części: 159778,44 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części nr 2 jest dostosowanie istniejących zabezpieczeń mechanicznych oraz montaż nowych zgodnie z wymogami zawartymi w aktualnie obowiązujących dokumentach normatywnych w zakresie ochrony obiektów wojskowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421131-1 - Instalowanie drzwi

4.5.5.) Wartość części: 26781,44 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części nr 3 jest montaż nowych zabezpieczeń mechanicznych zgodnie z wymogami zawartymi w aktualnie obowiązujących dokumentach normatywnych
w zakresie ochrony obiektów wojskowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421131-1 - Instalowanie drzwi

4.5.5.) Wartość części: 8110,01 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w oparciu o zapis art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U.
z 2024 poz.1320 ze zm.) unieważnia postępowanie w części nr 1, gdyż w terminie wskazanym w SWZ tj. do dnia 26.09.2025 r. do godz. 09:00 na ww. część przedmiotowego postępowania nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w oparciu o zapis art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U.
z 2024 poz.1320 ze zm.) unieważnia postępowanie w części nr 2, gdyż w terminie wskazanym w SWZ tj. do dnia 26.09.2025 r. do godz. 09:00 na ww. część przedmiotowego postępowania nie złożono żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w oparciu o zapis art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 poz.1320 ze zm.) unieważnia postępowanie w części nr 3, gdyż w terminie wskazanym w SWZ tj. do dnia 26.09.2025 r. do godz. 09:00 na ww. część przedmiotowego postępowania nie złożono żadnej oferty.

2025-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane