Dostawa samochodu osobowego typu SUV z napędem na 4 koła dla biura Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00443761
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00443761/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-26 11:29
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b120da58-dc95-4402-8957-f91c551fa8f6
Identyfikator
6750006524
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowePojazdy z napędem na 4 koła

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00443761 z dnia 2025-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego typu SUV z napędem na 4 koła
dla biura Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545719

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Juliusza Słowackiego 17a

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-159

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdlp@krakow.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krakow.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1162226

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu osobowego typu SUV z napędem na 4 koła
dla biura Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b120da58-dc95-4402-8957-f91c551fa8f6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00443761

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00639891/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa samochodu osobowego typu SUV z napędem na 4 koła

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00420975

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EA.270.2.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu z napędem hybrydowym (z możliwością ładowania z zewnętrznej sieci elektrycznej) na 4 koła dla Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie.
Specyfikację techniczną samochodu przedstawiono w załączniku nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2025-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy