Opracowanie merytoryczne, graficzne, skład, druk i dostawa albumu promującego walory turystyczne województwa świętokrzyskiego
Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00444037
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00444037/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-09-26 12:23
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8e7397cc-6774-40f0-956c-9885c9845834
- Identyfikator
- 9591506120
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00444037 z dnia 2025-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie merytoryczne, graficzne, skład, druk i dostawa albumu promującego walory turystyczne województwa świętokrzyskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. IX Wieków Kielc 3
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-516
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 395 16 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.marszalkowski@sejmik.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swietokrzyskie.pro
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,205643,7cc3975060b580cdeaae4d9063c76f57.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie merytoryczne, graficzne, skład, druk i dostawa albumu promującego walory turystyczne województwa świętokrzyskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e7397cc-6774-40f0-956c-9885c9845834
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00444037
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043001/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.109 Opracowanie merytoryczne, graficzne, skład, druk i dostawa wydawnictw promujących walory turystyczne województwa świętokrzyskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00368980
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OK-III.272.1.96.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 125900,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie merytoryczne, graficzne, skład, druk i dostawa albumu promującego walory turystyczne województwa świętokrzyskiego. Celem realizacji zamówienia jest wydanie albumu promującego województwo świętokrzyskiego poprzez wykonanie zdjęć i filmów, całościowe opracowanie merytoryczne oraz graficzne, skład i druk albumu – prezentującego walory krajoznawcze i przyrodnicze wybranych lokalizacji województwa świętokrzyskiego. Album będzie przedstawiał najciekawsze i najważniejsze atrakcje regionu. Album będzie przeznaczony zarówno do dystrybucji w internecie, jak i w formie druku podczas prestiżowych wydarzeń organizowanych przez Zamawiającego.
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami zamawiającego, określonymi w niniejszej SWZ oraz ww. załączniku do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Pzp unieważniania postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, odstąpił od podpisania umowy.| 2025-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |