Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Rdzawce oraz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026

Gmina Rabka-Zdrój

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00444109
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00444109/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-26 12:35
Lokalizacja
Rabka-Zdrój, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8118eb87-678c-4662-ac02-62dbc5fef9b5
Identyfikator
7351006084
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

2 przyznane

USŁUGI TRANSPORTOWE JAROSZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRabka Zdrój, PL · lot 0
98 758,44 PLN
GRAŻYNA RAPACZSpytkowice 603, PL · lot 1
288 637 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00444109 z dnia 2025-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Rdzawce oraz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rabka-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893090

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Rabka-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-700

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182692000

1.5.8.) Numer faksu: 182677700

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rabka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rabka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rabka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Rdzawce oraz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8118eb87-678c-4662-ac02-62dbc5fef9b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00444109

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00072677/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Dowóz uczniów w roku szkolnym 2025/2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00351632

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EAO.4464.33.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 759129,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: „Dowóz i odwóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Rdzawce w roku szkolnym 2025/2026”.
Zakres części I obejmuje codzienny przewóz według ustalonego harmonogramu uczniów Szkoły Podstawowej w Rdzawce.
Trasa dla Części I:
- Szkoła Podstawowa w Rdzawce:
przystanek początkowy: przystanek PKS przy „zakopiance” Rdzawka 2 przy drodze krajowej nr 47 („zakopianka”)
przystanek końcowy: parking przy Szkole Podstawowej w Rdzawce
Ilość uczniów: 14
Przywozy godz. 7.20 (przystanek początkowy), odwozy godz. 14.20 (odjazd z parkingu szkolnego).
Realizacja zadania będzie trwała w okresie roku szkolnego 2025/2026, data rozpoczęcia
01 września 2025 r., zakończenie realizacji 26 czerwca 2026 r., bez sobót, niedziel, dni świątecznych i przerw wynikających z organizacji roku szkolnego – ferie, itp.
W przypadku wystąpienia dni wolnych od szkoły (np. ferie, dni świąteczne lub inne okoliczności), miesięczne wynagrodzenie będzie obejmować tylko faktyczną ilość dni zrealizowanych przejazdów,
W czasie przejazdu Zamawiający zapewni opiekę Nauczyciela (Opiekuna).
PRZEJAZD DROGĄ KRAJOWĄ NR 47 („ZAKOPIANKA”) PRZEZ CHABÓWKĘ, RABKĘ-ZDRÓJ
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zastał opisany z załączniku nr 1.1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 129500,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: „Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opieką do placówek oświatowych
w roku szkolnym 2025/2026”
Przedmiot zamówienia obejmuje dowóz uczniów do:
− Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Nowym Targu, ul. Jana Pawła II 85,
− do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Rabce-Zdroju, ul. Podhalańska 42b
− do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. Św. Tereski, ul. Słoneczna 11,
− Katolicka Szkoła Podstawowa w Rabce-Zdroju, ul. Brzozowa 2,
− Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy Pozytywka w Rabce-Zdroju, ul. Zakopiańska 10/F
zgodnie z Harmonogramem dowozu uczniów niepełnosprawnych – załącznik nr 1.3 do SWZ.
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zastał opisany z załączniku nr 1.2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 629629,63 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98758,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 112198,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98758,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI TRANSPORTOWE JAROSZ SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352910101

7.3.3) Ulica: ul. Zaryte 21A

7.3.4) Miejscowość: Rabka - Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 34-700

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98758,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 288637,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 575640,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 288637,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRAŻYNA RAPACZ "RAPSŁUG"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7351559570

7.3.4) Miejscowość: Spytkowice 603A

7.3.5) Kod pocztowy: 34-745

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 288637,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi