Przebudowa przepompowni na działce nr ewid. 378 przy ul. Słowackiego w Widawie

GMINA WIDAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00478029
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00478029/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-30 08:17
Lokalizacja
Widawa, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-afcdaf13-7718-45e8-ae14-5593e0124cc3
Identyfikator
8311569344
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie przepompowniRoboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty drogoweWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

JUST-INŻJarocin, PL · lot 0
239 727 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00478029 z dnia 2024-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa przepompowni na działce nr ewid. 378
przy ul. Słowackiego w Widawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIDAWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934571

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek Kościuszki 10

1.5.2.) Miejscowość: Widawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-170

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 436721034

1.5.8.) Numer faksu: 436721152

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@widawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.widawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.widawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa przepompowni na działce nr ewid. 378
przy ul. Słowackiego w Widawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-afcdaf13-7718-45e8-ae14-5593e0124cc3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00478029

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00060931/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa przepompowni na dzialce nr ewid. 378 przy ul. Słowackiego w Widawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00416436

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIK.271.11.2024.DK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 221433,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa przepompowni na działce nr ewid. 378 przy ul. Słowackiego w Widawie”.
Zakres rzeczowy obejmuje wykonanie:
- przebudowy kompletu elementów pompowni ścieków, tj. pompownie z wyposażeniem,
- zagospodarowania terenu,
- układu sterowania przystosowanego do monitoringu GPRS
- instalacji zasilających pompy, sterujące i sygnalizujące pompownie,
- ochrony od porażeń.
Projektowana pompownia ścieków wyposażona jest w dwie pompy zatapialne, pracujące naprzemiennie, typu NP3085.160SH/255. Komory pompowni zaprojektowano jako studnie żelbetowe, wykonane z betonu C40/50, beton siarczanoodporny HSR o wymiarach 1500x4830 mm, wnętrze zbiornika zabezpieczone powłoką ochronną.
Bezpośredni teren wokół pompowni należy utwardzić. Ogrodzenie terenu wokół pompowni należy wymienić na nowe. Nowe ogrodzenie składać się będzie z paneli systemowych o wymiarach: 250 cm długości, 153 cm wysokości i 5mm grubością prętów ocynkowanych ogniowo malowanych proszkowo na czarno, z systemowymi podmurówkami betonowymi o wysokości 30cm dopasowanymi systemowo do paneli ogrodzeniowych.

UWAGA ! Zamówienie publiczne obejmuje jedynie wykonanie przebudowy przepompowni P3 na działce nr ewid. 378 ul. Słowackiego bez oświetlenia. Pozostałe opracowania w dokumentacji technicznej nie podlegają zamówieniu.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna – technologia i konstrukcja stanowiąca załącznik Nr 11 do SWZ, dokumentacja techniczna – elektryka stanowiąca załącznik Nr 12 do SWZ, opinia geotechniczna załącznik Nr 14 Przedmiot zamówienia musi być wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232152-2 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233140-2 - Roboty drogowe

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239727,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239727,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239727,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JUST-INŻ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 617222965

7.3.3) Ulica: Św. Ducha 65

7.3.4) Miejscowość: Jarocin

7.3.5) Kod pocztowy: 63-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239727,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane