"Dostawa wraz z montażem dźwigu osobowego w budynku Zakładu Przyrodoleczniczego (Pawilon „B”) zlokalizowanego przy ul. Orkana 49 w Rabce Zdroju"

"UZDROWISKO RABKA" SPÓŁKA AKCYJNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00446188
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00446188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-29 12:06
Lokalizacja
Rabka-Zdrój, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-51b3d5fc-d54f-47ff-8e3d-95899b2cdaff
Identyfikator
7350008661
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Mechaniczne instalacje inżynieryjneInstalowanie wind i ruchomych schodówRoboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneTynkowanieInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInne instalacje elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

WINDY WIPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWęgrzce Wielkie, PL · lot 0
254 610 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00446188 z dnia 2025-09-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Dostawa wraz z montażem dźwigu osobowego w budynku Zakładu Przyrodoleczniczego (Pawilon „B”) zlokalizowanego przy ul. Orkana 49 w Rabce Zdroju"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "UZDROWISKO RABKA" SPÓŁKA AKCYJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491971074

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Orkana 49

1.5.2.) Miejscowość: Rabka-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-700

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uzdrowisko-rabka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uzdrowisko-rabka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-51b3d5fc-d54f-47ff-8e3d-95899b2cdaff

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Akcyjna z udziałem Skarbu Państwa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Dostawa wraz z montażem dźwigu osobowego w budynku Zakładu Przyrodoleczniczego (Pawilon „B”) zlokalizowanego przy ul. Orkana 49 w Rabce Zdroju"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51b3d5fc-d54f-47ff-8e3d-95899b2cdaff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00446188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00104276/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.13 Dostawa wraz z montażem dźwigu w budynku Zakładu Przyrodoleczniczego "B" zlokalizowanego przy ul.Orkana 49 w Rabce Zdrój

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00312273

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.12.TP.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż jednego dźwigu osobowego o napędzie elektrycznym i udźwigu 1000 kg w budynku Zakładu Przyrodoleczniczego (Pawilon „B”) położonym przy ul. Orkana 49 w Rabce Zdroju”
2. Lokalizacja inwestycji : 34-700 Rabka-Zdrój, ul. Orkana 49.
3. Zamawiający wymaga dokonania obowiązkowej wizji lokalnej przed złożeniem oferty, z zastrzeżeniem jej odrzucenia. Odbycie wizji lokalnej jest wymogiem obligatoryjnym przed złożeniem oferty. Zamawiający wyznaczy termin dokonania wizji lokalnej po jego ustaleniu telefonicznym. Zamawiający sporządzi listę Wykonawców (przedstawicieli Wykonawców) obecnych na wizji lokalnej, która będzie stanowiła podstawę badania podstaw do odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 uPzp. Przedstawiciel Wykonawcy zobowiązany jest podać swoje imię i nazwisko oraz dokładną nazwę reprezentowanego Wykonawcy, który będzie składał ofertę w przedmiotowym postępowaniu
4. Przedmiot umowy obejmuje wykonanie m.in. następujących prac:
1) demontaż i utylizację istniejącego dźwigu wraz z urządzeniami w maszynowni, w miejsce którego zostanie zainstalowany nowy dźwig osobowy.
2) wykonanie wszystkich niezbędnych prac adaptacyjnych w obrębie: otworów drzwiowych, szybu windowego (w tym podszybia i nadszybia), maszynowni, przegród budowlanych w zakresie montażu kaset przywoławczych i informacyjnych, jak również prac elektrycznych w celu dostosowania do montażu nowego urządzenia,
3) dostawę i montaż kompletnego, nowego urządzenia dźwigu osobowego z wyposażeniem uzgodnionym z Zamawiającym w zakresie kolorystyki i funkcjonalności, niezbędnego a wymaganego prawem oświetlenia,
4) wykonanie niezbędnej, a wymaganej przepisami prawa dokumentacji technicznej, w tym, jeżeli będzie to wymagane projektu architektoniczno-budowlanego (wszystkie prace mają być wykonane zgodnie z tą dokumentacją).
5) opracowanie dokumentacji powykonawczej zgodnej z zakresem wymagań Jednostki Notyfikowanej UDT,
6) wykonanie końcowych prób obciążeniowych i pomiarów elektrycznych zakończonych protokołem, oraz zgłoszenie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji w UDT
7) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został określony w załączniku nr 8 do SWZ oraz załączniku nr 9 („Parametry dźwigów i opis sposobu wykonywania prac” dodatkowych) oraz załącznik nr 10 – Opis i rysunki techniczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313000-4 - Instalowanie wind i ruchomych schodów

45000000-7 - Roboty budowlane

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45410000-4 - Tynkowanie

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 219555,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 287820,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 254610,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WINDY WIPRO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6832103529

7.3.3) Ulica: Kokotów 942; 32-002 Węgrzce Wielkie

7.3.4) Miejscowość: Kokotów 942

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 254610,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-15
2025-09-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane