Remont elewacji na budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00446715
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00446715/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-29 13:43
Lokalizacja
Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c7c9426-24d4-474b-b9e4-ce0ed5851591
Identyfikator
6931836844
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneMalowanie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

DANIEL HUZARWłodków Górny 9A, PL · lot 0
38 918,97 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00446715 z dnia 2025-09-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji na budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Górze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 410390469

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wincentego Witosa 22

1.5.2.) Miejscowość: Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 65 5432344

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kpgora@kwpsp.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/kppsp-gora

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c7c9426-24d4-474b-b9e4-ce0ed5851591

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zamawiający Publiczny

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont elewacji na budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c7c9426-24d4-474b-b9e4-ce0ed5851591

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00446715

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00372917/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont elewacji na budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00407487

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 38918,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Remont elewacji na budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze.
a) zabezpieczenie membramy dachowej przed uszkodzeniem,
b) usunięcie z elewacji zewnętrznej ognisk korozji z powierzchni metalowych przez szczotkowanie mechaniczne do 3 stopnia czystości , płyty obornickie oraz osłonowe – ok. 15m2,
c) naprawa otworów w płycie obornickiej i wyrównanie powierzchni (wypełnienie elastycznym silikonem dekarskim lub uszczelniaczem poliruetanowym, szpachla poliestrowa) – ok. 60 szt
d) wyrównanie szpachlą poliestrową powierzchni płyty w miejscach gdzie występowały napisy 998 i 112 , - ok. 8 m2
e) czyszczenie i odtłuszczanie powierzchni elewacji - ok. 308 m2
f) uzupełnianie ubytków napisów oraz logo PSP, w miejscach, gdzie brakuje warstwy osłaniającej poprzez nałożenie twardej powłoki poliuretanowej - ok. 2 m2
g) malowanie farbą poliuretanową napisów oraz logo PSP, w miejscach, gdzie brakuje warstwy osłaniającej - ok. 2 m2
h) poprawa montażu elementów osłonowych poprzez dokręcenie istniejących wkrętów na elewacji,
i) uzupełnienie brakujących łączników mocujących (wkrętów) ,
j) malowanie elewacji zewnętrznej - farba do gruntowania antykorozyjna epoksydowa - ok. 308 m2,
k) zabezpieczenie innych elementów przed pomalowaniem farbą,
l) malowanie zewnętrznej części elewacji natryskiem pneumatycznym (2 warstwy)- farba nawierzchniowa poliuretanowa 2K lub dedykowana farba do blach powlekanych, kolor czerwony/niebieski w uzgodnieniu z zamawiającym - ok. 308 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442110-1 - Malowanie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38918,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38918,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38918,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD OGÓLNO-BUDOWLANY HUZAR DANIEL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6931858998

7.3.3) Ulica: Włodków Górny 9A

7.3.4) Miejscowość: Włodków Górny 9A

7.3.5) Kod pocztowy: 56-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38918,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-20
2025-09-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane