Budowa i przebudowa budynków należących do Gminy Zaklików

Gmina Zaklików

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00446720
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00446720/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-29 13:44
Lokalizacja
Zaklików, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0355e63b-6817-4b5b-a290-2ee618b29e60
Identyfikator
8652396324
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnejRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskieInstalacje słoneczne

Wykonawcy

1 przyznane

MARIAN OLESZEKJanów Lubelski, PL · lot 1
27 940 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00446720 z dnia 2025-09-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa budynków należących do Gminy Zaklików

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zaklików

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409130

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zachodnia 15

1.5.2.) Miejscowość: Zaklików

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-470

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.8.) Numer faksu: zamowienia@zaklikow.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zaklikow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaklikow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zaklikow.ezamawiajacy.pl/pn/zaklikow/demand/223013/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i przebudowa budynków należących do Gminy Zaklików

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0355e63b-6817-4b5b-a290-2ee618b29e60

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00446720

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00010439/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Modernizacja budynku NZOZ w Lipie

1.1.20 Modernizacja budynku OSP w Lipie (sala i sanitariaty na piętrze)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00335616

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 zamówienia: Modernizacja budynku OSP w Lipie (sala i sanitariaty na piętrze) obejmująca m.in.:
a) remont Sali spotkań zlokalizowanej na pierwszym piętrze budynku w zakresie wymiany podokienników, wymiany sufitu podwieszonego, wymiany stolarki drzwiowej, wykonanie wentylacji, roboty wykończeniowe,
b) remont pomieszczenia magazynu w zakresie wymiany stolarki drzwiowej i roboty wykończeniowe (malowanie)
c) modernizacja pomieszczenia łazienki w zakresie demontażu istniejącego wyposażenia i elementów wykończeniowych, rozbiórka ścian wewnętrznych, wykonanie nadproży, wykonania dodatkowych podejść, montażu nowego wyposażenia sanitarnego, wymiana stolarki drzwiowej, roboty wykończeniowe (płytki, malowanie)
d) remont pomieszczenia kuchni w zakresie wymiany stolarki drzwiowej, demontaż wyłazu dachowego, uzupełnienie sufitu podwieszonego, skucie istniejącej okładziny ściennej i montaż nowej, malowanie
e) remont pomieszczenia korytarza w zakresie wykonania wyłazu dachowego, skucie istniejącej okładziny ściennej i montaż nowej, malowanie
f) remont klatki schodowej w zakresie odnowienia powłoki malarskiej
g) przebudowę instalacji elektrycznej
h) doszczelnienie pokrycia dachowego
Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia kierownictwa robót przez osoby posiadające uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – budowlanej oraz instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45216121-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.5.) Wartość części: 168320,84 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 zamówienia: Modernizacja budynku NZOZ w Lipie obejmująca: wykonanie instalacji fotowoltaicznej oraz uzupełninie instalacji odgromowej
Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia kierownictwa robót przez osobę posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 26765,48 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, ponieważ cena lub koszt najkorzystniej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27940,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49230,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27940,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRO-INSTAL Marian Oleszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9181029519

7.3.3) Ulica: Tulipanowa

7.3.4) Miejscowość: Janów Lubelski

7.3.5) Kod pocztowy: 23-300

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27940,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-10
2025-09-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane