Remont kominów ponad dachem kamienic Bloku I, II, VII, VIII, XVIII, XIX, XX na terenie zabytkowego Starego Miasta w Zamościu

Zakład Gospodarki Lokalowej w Zamościu Spółka z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00446881
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00446881/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-29 14:12
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e36cc7d9-c40a-4fdd-a7e2-6e0b8a12da7c
Identyfikator
9222265471
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty remontowe i renowacyjneRoboty murarskie i muroweWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWznoszenie rusztowańTynkowanie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00446881 z dnia 2025-09-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kominów ponad dachem kamienic Bloku I, II, VII, VIII, XVIII, XIX, XX na terenie zabytkowego Starego Miasta w Zamościu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Lokalowej w Zamościu Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950362673

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Peowiaków 8

1.5.2.) Miejscowość: Zamość

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 846385256

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgl@zgl-zamosc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgl-zamosc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e36cc7d9-c40a-4fdd-a7e2-6e0b8a12da7c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kominów ponad dachem kamienic Bloku I, II, VII, VIII, XVIII, XIX, XX na terenie zabytkowego Starego Miasta w Zamościu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e36cc7d9-c40a-4fdd-a7e2-6e0b8a12da7c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00446881

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00393452

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DO-ZP.252.2.TP.rb.2025.DP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 260299,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont kominów dla zadania pn.: „Remont kominów ponad dachem kamienic Bloku I, II, VII, VIII, XVIII, XIX, XX na terenie zabytkowego Starego Miasta w Zamościu pod adresami: ul. Grodzka 10, ul. Kolegiacka 16, ul. Łukasińskiego 11, ul. Ormiańska 5, ul. Pereca 6, ul. Rynek Wielki 1, ul. Rynek Wielki 5a, ul. Staszica 8-10, ul. Żeromskiego 8, 10, 36”.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres został określony w załącznikach do Specyfikacji Warunków
Zamówienia, które stanowią integralną jej część (SWZ) tj.:
1 W załączniku nr 1 do SWZ - STWiORB – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
2 W załączniku nr 2 do SWZ - OPZ – opis przedmiotu zamówienia,
3 W załącznikach nr 4a i 4b do SWZ - przedmiarach robót,
4. W załączniku nr 11 do SWZ – projektowane postanowienia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty
2025-09-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane