Wykonanie dla Zespołu Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego w Krakowie programu funkcjonalno – użytkowego
Zespół Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00446988
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00446988/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-09-29 14:33
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-09e59760-3abe-4dec-9de6-57cd2e649ceb
- Identyfikator
- 6783127457
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00446988 z dnia 2025-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dla Zespołu Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego w Krakowie programu funkcjonalno – użytkowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121464310
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: os. Teatralne 4a
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-945
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zjewm@kancelariaasds.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zjewm.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-09e59760-3abe-4dec-9de6-57cd2e649ceb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dla Zespołu Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego w Krakowie programu funkcjonalno – użytkowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09e59760-3abe-4dec-9de6-57cd2e649ceb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00446988
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00061688/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Wykonanie dla Zespołu Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego w Krakowie programu funkcjonalno – użytkowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Przyjazne klimatycznie budynki użyteczności publicznej” Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 – Fundusze Europejskie dla środowiska, Działanie FEMP.02.02-Poprawa efektywności energetycznej – dotacja, Typ projektu A. Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00377294
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/4/PZP/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 22000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie programu funkcjonalno-użytkowego dla obiektu Zespołu Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego w Krakowie, os. Teatralne 4a, 31-945 Kraków, w ramach zadania pn. „Przyjazne klimatycznie budynki użyteczności publicznej” Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 – Fundusze Europejskie dla środowiska, Działanie FEMP.02.02-Poprawa efektywności energetycznej – dotacja, Typ projektu A. Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej” będącego następnie opisem zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wybór generalnego wykonawcy w formule zaprojektuj i wybuduj wraz z ustaleniem wartości szacunkowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ – OPZ oraz załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23124 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79212,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23124,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SOLARSYSTEM s.c. Łapa M., Olesek W., Skorut-Nawara E.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Skorut-Nawara Ewa Wspólnik SOLARSYSTEM s.c.; SOLARSYSTEM s.c. Łapa Michał; Wojciech Olesek - wspólnik SOLARSYSTEM s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6811949623
7.3.3) Ulica: Słowackiego 42
7.3.4) Miejscowość: Myślenice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-400
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23124,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2025-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |