Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej - Ośrodek Zdrowia w Ustroniu Morskim
GMINA USTRONIE MORSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00478148
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00478148/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-30 09:00
- Lokalizacja
- Ustronie Morskie, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21a41afc-e5dd-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 6711801453
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Wykonawcy
1 przyznane
PAWEŁ LEŚŻydowo, PL · lot 0
2 731 830 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00478148 z dnia 2024-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej - Ośrodek Zdrowia w Ustroniu Morskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA USTRONIE MORSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920512
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rolna 2
1.5.2.) Miejscowość: Ustronie Morskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-111
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 943515597
1.5.8.) Numer faksu: 943515940
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ustronie-morskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.ustronie-morskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/gminaustroniemorskie/public/postepowanie?postepowanie=696049681.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej - Ośrodek Zdrowia w Ustroniu Morskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21a41afc-e5dd-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00478148
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00099075/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 "Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej - Ośrodek Zdrowia w Ustroniu Morskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00382271
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK.271.7.2024.IKIV
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej – Ośrodek Zdrowia w Ustroniu Morskim
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2731830 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4784700 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2731830 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych LEŚ Paweł Leś
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9570006139
7.3.4) Miejscowość: Żydowo
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2731830 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące
| 2024-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |