„Droga transportu rolniczego długości 403mb, Bojanów dz. nr. 203, obręb: 0001”
Gmina Krzanowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00447741
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00447741/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-30 09:09
- Lokalizacja
- Krzanowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b5a59a1-c7dc-4b52-92ec-894fed3c052e
- Identyfikator
- 6391988851
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00447741 z dnia 2025-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Droga transportu rolniczego długości 403mb, Bojanów dz. nr. 203, obręb: 0001”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krzanowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258428
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Morawska 5
1.5.2.) Miejscowość: Krzanowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-470
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@krzanowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krzanowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b5a59a1-c7dc-4b52-92ec-894fed3c052e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Droga transportu rolniczego długości 403mb, Bojanów dz. nr. 203, obręb: 0001”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b5a59a1-c7dc-4b52-92ec-894fed3c052e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00447741
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00080874/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Droga transportu rolniczego o długości 403 mb, Bojanów dz.nr 203, obręb: 0001
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00379375
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.19.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie zadania pn.: „Droga transportu rolniczego długości 403mb, Bojanów dz. nr. 203, obręb: 0001” w tym wykonanie wszystkich prac opisanych w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ. Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest przebudowa drogi gminnej wewnętrznej, stanowiącej drogę transportu rolniczego w obrębie Bojanów, w ramach której wykonana zostanie wymiana istniejącej nawierzchni bitumicznej jezdni oraz podbudowy, wraz z przebudową nawierzchni istniejących ulepszonych zjazdów w granicach pasa drogowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 525801,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 662295,53 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 525801,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6391005245
7.3.4) Miejscowość: Racibórz
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 525801,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
| 2025-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |