„Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Modernizacja kotłowni w budynku wielofunkcyjnym w Kochanowicach””

Gmina Kochanowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00447854
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00447854/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-30 09:35
Lokalizacja
Kochanowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0e5c2cc6-bddf-4b3c-bcb7-4e373875c830
Identyfikator
5751865105
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00447854 z dnia 2025-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Modernizacja kotłowni w budynku wielofunkcyjnym w Kochanowicach””

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kochanowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398445

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 5

1.5.2.) Miejscowość: Kochanowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-713

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.baginska@kochanowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kochanowice.pl/urzad-gminy/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0e5c2cc6-bddf-4b3c-bcb7-4e373875c830

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Modernizacja kotłowni w budynku wielofunkcyjnym w Kochanowicach””

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e5c2cc6-bddf-4b3c-bcb7-4e373875c830

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00447854

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00393436

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GIR.271.1.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na remont kotłowni w budynku wielofunkcyjnym w miejscowości Kochanowice wraz z uzyskaniem w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkich niezbędnych a wymaganych prawem decyzji, zezwoleń, opinii, uzgodnień – jeśli będą konieczne. Ponadto pełnienie nadzoru autorskiego w fazie realizacji robót wykonywanych na podstawie dokumentacji stanowiącej przedmiot zamówienia od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót budowlanych do podpisania protokołu odbioru końcowego tych robót.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7 do SWZ – Audyt energetyczny kotłowni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, odstąpił od podpisania umowy
w sprawie zamówienia publicznego. Kolejna oferta złożona w postępowaniu przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zadania.
W związku z powyższym, na mocy art. 255 pkt 3 i pkt 6 ustawy Pzp, Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie.
2025-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi