Dostawa przełączników sieciowych Ethernet w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

Powiat Przeworski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00448116
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00448116/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-30 10:31
Lokalizacja
Przeworsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bae97ca9-eb62-4f72-8b56-84ca98ae08ba
Identyfikator
7941691448
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia sieciowe

Wykonawcy

1 przyznane

COMP SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
305 532 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00448116 z dnia 2025-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa przełączników sieciowych Ethernet w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Przeworski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900252

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 10

1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiatprzeworsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatprzeworsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1168547

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa przełączników sieciowych Ethernet w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bae97ca9-eb62-4f72-8b56-84ca98ae08ba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00448116

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042040/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup sprzętu i oprogramowania w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie dotyczy projektu pod tytułem: „Kompleksowe wzmocnienie cyfrowego bezpieczeństwa w zakresie realizacji usług publicznych przez Starostwo Powiatowe w Przeworsku”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC),

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00405813

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZ.272.18.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników sieciowych Ethernet w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”, zwanych dalej w treści SWZ „urządzeniami” lub „sprzętem” .
2. W ramach zamówienia wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia przełączników sieciowych Ethernet szczegółowo opisanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) określonym w załączniku nr 1do SWZ. W szczególności wykonawca zobowiązany będzie do wykonania:
a) fizycznego montażu wszystkich zaoferowanych urządzeń w szafie RACK wskazanej przez Zamawiającego,
b) wykonania wszystkich połączeń energetycznych wewnątrz szafy RACK,
c) czytelnego (przy użyciu drukarki etykiet) oznaczenia rozprowadzonego okablowania,
d) rozruchu elektrycznego wszystkich dostarczonych urządzeń,
e) wykonania aktualizacji i konfiguracji dostarczonych urządzeń wraz z oprogramowaniem według najlepszych praktyk producenta oraz zgodnie z zaleceniami Zamawiającego,
f) przeszkolenia pracowników z zakresu wdrożonego środowiska,
g) dokumentacji powykonawczej.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 305532,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 305532,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 305532,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COMP S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522-00-01-694

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-230

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 305532,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy