Modernizacja kompleksu sportowego w Grzechyni w ramach projektu „Małopolski program rozwoju bazy sportowej” Część nr 1 – Budowa oświetlenia boiska trawiastego

Gmina Maków Podhalański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00448489
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00448489/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-30 11:42
Lokalizacja
Maków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ec0d423f-0b39-42f4-9557-e2e0c080ef80
Identyfikator
5521584963
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie stacji rozdzielczychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00448489 z dnia 2025-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego w Grzechyni w ramach projektu „Małopolski program rozwoju bazy sportowej”
Część nr 1 – Budowa oświetlenia boiska trawiastego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Maków Podhalański

1.3.) Oddział zamawiającego: JST

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181959

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna

1.5.2.) Miejscowość: Maków

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-220

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 338749700

1.5.8.) Numer faksu: 338749751

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@makow-podhalanski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.makow-podhalanski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://makow-podhalanski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego w Grzechyni w ramach projektu „Małopolski program rozwoju bazy sportowej”
Część nr 1 – Budowa oświetlenia boiska trawiastego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec0d423f-0b39-42f4-9557-e2e0c080ef80

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00448489

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00061557/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja kompleksu sportowego w Grzechyni cz. I - Budowa oświetlenia boiska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00411379

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PiR.271.1.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 436967,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja kompleksu sportowego w Grzechyni” w ramach projektu „Małopolski program rozwoju bazy sportowej” - Część nr 1 - Budowa oświetlenia boiska trawiastego.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje w szczególności budowę oświetlenia boiska trawiastego. Zadanie polega na budowie instalacji elektrycznych w tym 6 sztuk masztów oświetleniowych o wysokości 15m z oprawami LED i wyposażeniem dodatkowym (kamery monitoringu zewnętrznego, elementy nagłośnienia, tablica wyników), punktu elektrycznego zewnętrznego przy istniejącym budynku, instalacji kablowej elektroenergetycznej niskiego napięcia a także instalacji kablowej niskoprądowej wraz z dostawą systemu monitoringu i nagłośnienia.
3. Szczegółowy zakres robót został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 4 do SWZ zawierającej: projekt techniczny, PZT, przedmiar robót, STWIOR.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Cena najkorzystniejszej oferty, tj. 964 366,00 zł przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 430 000,00 zł. Różnica pomiędzy kwotą przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia a ceną najkorzystniejszej oferty wynosi 534 366,00 zł.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 964366,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 964366,00 PLN

2025-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane