Modernizacja drogi powiatowej Nr 1516E na odcinku Mierzyn - Antonielów

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00478293
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00478293/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-30 09:43
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8e5e9c32-1931-4b08-ae47-03e1a078e783
Identyfikator
7712338012
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW 'ERBEDIM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
629 537,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00478293 z dnia 2024-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi powiatowej Nr 1516E na odcinku Mierzyn - Antonielów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590654581

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. J. Dąbrowskiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.cejnuk@zdp.powiat-piotrkowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdppiotrkowtrybunalski.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdppiotrkowtrybunalski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi powiatowej Nr 1516E na odcinku Mierzyn - Antonielów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e5e9c32-1931-4b08-ae47-03e1a078e783

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00478293

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013787/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja drogi powiatowej Nr 1516E na odcinku Mierzyn - Antonielów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427830

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DP-II.2200.19.2024.MC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi polegająca na remoncie drogi powiatowej Nr 1516E na terenie gminy Rozprza. Roboty budowlane należy wykonać na odcinku 950,00 mb w miejscowości Mierzyn, gmina Rozprza, pow. piotrkowski, woj. łódzkie.
Realizacja inwestycji polegać będzie na wykonaniu jezdni bitumicznej o szerokości 5,00 m wraz z poboczami z kruszywa drogowego o szerokości 0,5 m.
Konstrukcja nawierzchni:
Warstwa ścieralna AC 11S o gr. 3 cm
Warstwa wiążąca AC 16W o gr. 3 cm
Warstwa z kruszywa drogowego frakcji 0-31,5 mm o gr. 5 cm
Istniejąca podbudowa.

W ramach inwestycji należy wykonać nasadzenia drzew z gatunku Lipa drobnolistna o obwodzie pnia (mierzony na wysokości 1 m) powyżej 14 cm w ilości 160 sztuk. Nasadzenia należy wykonać w pasie drogowym drogi powiatowej 1516E od m. Antonielów do m. Mierzyn. Szczegółowa lokalizacja nasadzeń zostanie ustalona z Inwestorem na placu budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 629537,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 898502,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 629537,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów ERBEDIM sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712202407

7.3.3) Ulica: Żelazna 3

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Tryb.

7.3.5) Kod pocztowy: 93-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 629537,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-08-27 do 2024-10-25
2024-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane