Remont garażu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Olecku.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Olecku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00449159
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00449159/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-30 13:47
Lokalizacja
Olecko, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f25e1ec-823c-4136-8ee4-1c2e9205babc
Identyfikator
8471394652
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ SŁYSZEWSKIOlecko, PL · lot 0
420 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00449159 z dnia 2025-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont garażu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Olecku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Olecku

1.3.) Oddział zamawiającego: KP PSP Olecko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790676033

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 27a

1.5.2.) Miejscowość: Olecko

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-400

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.olecko@kwpsp.olsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kppsp-olecko

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f25e1ec-823c-4136-8ee4-1c2e9205babc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont garażu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Olecku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f25e1ec-823c-4136-8ee4-1c2e9205babc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00449159

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00375093

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
1) Wyrównanie / skucie / demontaż istniejących posadzek betonowych;
2) Wykonanie nowej posadzki przemysłowej wg. przedmiaru;
3) Wykonanie odwodnienia liniowego wzdłuż miejsc postojowych;
4) Wyrównanie sufitu płytami z wełny skalnej fazowanej i jednostronnie gruntowanej
5) Wyrównanie ściany płytami styropianowymi
6) Remont ścianki – demontaż ścianki z konstrukcji lekkiej i wymurowanie nowej;
7) Wykonanie suchej wyprawy z gotowej mieszanki żywiczno – mineralnej – gramplast
8) Wykonanie tynków mozaikowych,
9) Wyrównanie ścian oraz dwukrotne malowanie,
10) Demontaż istniejących bram garażowych,
a) Przygotowanie otworu na montaż bram segmentowych będących przedmiotem zamówienia,
b) Montaż nowych bram segmentowych:
 dostawa przedmiotu zamówienia do Zamawiającego, łącznie z transportem
oraz ewentualnymi opłatami celno-granicznymi.
 montaż nowych bram w miejsce zdemontowanych,
 uporządkowanie terenu, na którym realizowane były czynności związane z
 przedmiotem zamówienia.
c) Opis techniczny zamówienia:
Wymagane parametry techniczne bramy segmentowej:
 Bramy przemysłowe segmentowe w kolorze czerwonym od zewnątrz RAL 3000, białym od wewnątrz,
 Szybkość otwarcia bram maksimum – 21 sekund,
 Wymiary istniejących otworów drzwiowych:
• wysokość około 425 cm
• szerokość około 320 cm
• wysokość od progu do stropu około 447 cm
 Współczynnik przenikania nie wyższy niż U min 1,8 W/m²K,
 Bramy powinny posiadać przeszklenie panelem szklanym na powierzchni minimum 25 % powierzchni bramy,
 Bramy powinny posiadać sprężyny skrętne równoważące ciężar skrzydła, przewidziane na min. 25 000 cykli pracy,
 Bramy o odporności na obciążenie wiatrem dostosowane do panujących warunków,
 Panele posiadają zabezpieczenia kształtowe przeciw przytrzaśnięciu palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli,
 Bramy powinny być wyposażone w zamknięcie – np. rygiel ręczny,
 2 szt. bram wyposażone dodatkowo w drzwi,
 Rodzaj napędu: napęd elektryczny (5 szt. bram), awaryjny/ łańcuchowy, cztery bramy od strony ulicy powinny być otwierane ze Stanowiska Kierowania – nie jest dopuszczalne sterowanie radiowe, wszystkie bramy powinny być sterowane z garażu,
 Bramy wyposażone w moduł sterowania wewnętrznego, zabezpieczone wyłącznikiem krańcowym oraz fotokomórką wyprzedzającą. Na słupku między bramami należy zamontować sygnalizację otwarcia zieloną lampą oraz sygnalizację otwierania czerwoną lampą;
 Bramy garażowe muszą posiadać uszczelnienie dolnego panelu oraz zapewniać szczelność przed kurzem oraz wodą z zewnątrz,
 Bramy garażowe wyposażone w system blokujący je przy napotkaniu przeszkody podczas otwierania i zamykania
 Bramy powinny mieć system ostrzegawczo-zabezpieczający, informujący o ich otwieraniu i zamykaniu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 420000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 796936,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 420000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU "OKEY 2" Paweł Słyszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8471304790

7.3.3) Ulica: Słowackiego

7.3.4) Miejscowość: Olecko

7.3.5) Kod pocztowy: 19-400

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 420000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2025-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane