Budowa oświetlenia boiska sportowego LKS w Ładnej
GMINA SKRZYSZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00449306
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00449306/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-30 14:13
- Lokalizacja
- Skrzyszów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-851d015f-ec29-46e7-adc3-a40b4f276d2f
- Identyfikator
- 9930340717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00449306 z dnia 2025-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia boiska sportowego LKS w Ładnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKRZYSZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660861
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 642
1.5.2.) Miejscowość: Skrzyszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-156
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@ug.skrzyszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugskrzyszow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-851d015f-ec29-46e7-adc3-a40b4f276d2f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia boiska sportowego LKS w Ładnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-851d015f-ec29-46e7-adc3-a40b4f276d2f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00449306
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036409/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Budowa oświetlenia boiska sportowego LKS w Ładnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00418031
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.2.34.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia boiska sportowego LKS w Ładnej na działkach numer 390/7, 390/13, 390/18. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie sieci elektroenergetycznej zasilającej oraz oświetleniowej, w tym montaż masztów stalowych z fundamentami i opraw oświetleniowych LED (naświetlaczy), a także realizację infrastruktury kablowej dedykowanej nagłośnieniu oraz tablicy wyników. Wszystkie prace mają zostać wykonane zgodnie z dokumentacją projektową, obowiązującymi normami technicznymi oraz przepisami prawa, a także przepisami branżowymi właściwymi dla przedmiotu niniejszego zamówienia.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) - załącznik nr 8 do SWZ.
3. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia obsługi geodezyjnej, w tym w szczególności wytyczenia i inwentaryzacji zaklauzulowanej przez Wydział Geodezji Starostwa Powiatowego w Tarnowie, a także uzyskania prawomocnego pozwolenia na użytkowanie we właściwym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego – jeżeli jest wymagane lub dokonanie zgłoszenia o zakończeniu budowy wraz z pozyskaniem decyzji umarzającej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
- Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania: W przedmiotowym postępowaniu, Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 80 000,00 zł, a wartość najkorzystniejszej oferty wynosi 124 000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć przeznaczonej kwoty.- Uzasadnienie prawne: Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
| 2025-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |