Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr 1055 w miejscowości Stary Waliszów, Gmina Bystrzyca Kłodzka.

Gmina Bystrzyca Kłodzka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00449402
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00449402/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-30 14:30
Lokalizacja
Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ebaea3fb-5ed8-4aff-8d32-d74f6be81170
Identyfikator
8811006578
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty odwadniająceRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW PARASIEWICZBystrzyca Kłodzka, PL · lot 0
447 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00449402 z dnia 2025-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr 1055 w miejscowości Stary Waliszów, Gmina Bystrzyca Kłodzka.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bystrzyca Kłodzka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717958

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@bystrzycaklodzka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bystrzycaklodzka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bystrzycaklodzka.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr 1055 w miejscowości Stary Waliszów, Gmina Bystrzyca Kłodzka.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebaea3fb-5ed8-4aff-8d32-d74f6be81170

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00449402

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00047944/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr 1055w m. Stary Waliszów.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00388721

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKM.271.29.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi wewnętrznej zlokalizowanej na działce 1055 obręb Stary Waliszów oraz drogi gminnej nr 119667D zlokalizowanej na działce 1054 obręb Stary Waliszów w ramach zadania „Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr 1055 w miejscowości Stary Waliszów, Gmina Bystrzyca Kłodzka” – zgodnie z załączonym do SWZ projektem budowlanym. Teren inwestycji nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Całość prac wyłącznie w obrębie pasa drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232452-5 - Roboty odwadniające

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 447800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 596599,79 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 447800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAR TRANS TRANSPORT HANDEL PRZEMYSŁAW PARASIEWICZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8811030074

7.3.3) Ulica: SŁOWACKIEGO 5

7.3.4) Miejscowość: BYSTRZYCA KŁODZKA

7.3.5) Kod pocztowy: 57-500

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 447800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-30
2025-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane