Dostawa 20 szt. agregatów prądotwórczych na potrzeby LUW w Lublinie
LUBELSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00449843
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00449843/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-09-30 17:55
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b4baa28-669d-4fab-82b6-3d94e018c737
- Identyfikator
- 7120104674
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
GeneratoryJednostki prądotwórcze
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00449843 z dnia 2025-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa 20 szt. agregatów prądotwórczych na potrzeby LUW w Lublinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: LUBELSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514294
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Spokojna 4
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-914
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 817424535
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kzyskowska@lublin.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lublin.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.lublin.uw.gov.pl/pn/luw/demand/232986/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa 20 szt. agregatów prądotwórczych na potrzeby LUW w Lublinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b4baa28-669d-4fab-82b6-3d94e018c737
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00449843
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00104430/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.10 Dostawa agregatów prądotwórczych na potrzeby LUW w Lublinie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00420405
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OU-VII.272.9.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa 20 szt. agregatów prądotwórczych na potrzeby LUW w Lublinie
Doposażenie magazynów Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w tym przeciwpowodziowych
– Dostawa agregatów prądotwórczych 20 sztuk.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31120000-3 - Generatory
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
31120000-3 - Generatory
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie oferty podlegają odrzuceniu z powodu istotnych braków formalnych, które uniemożliwiają dokonanie ich prawidłowej oceny zgodnie z zapisami Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz ustawą Prawo zamówień publicznych. Wobec powyższego dalsze prowadzenie postępowania nie ma żadnego celu ani podstawy merytorycznej, ponieważ:1) brak jest co najmniej jednej ważnej oferty umożliwiającej wybór najkorzystniejszego wykonawcy,
2) zaistniałe wady dokumentacji i brakujące elementy w ofertach powodują, że żadna z nich nie spełnia warunków formalnych i merytorycznych przewidzianych w SWZ,
3) w konsekwencji kontynuowanie postępowania wiązałoby się z bezcelowym wydłużeniem procedury oraz nieuzasadnionym powiększeniem kosztów administracyjnych i organizacyjnych, a także mogłoby rodzić ryzyko podważenia prawidłowości i transparentności prowadzonego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
| 2025-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |