Usługi restauracyjne dla potrzeb dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 33 im. Tradycji Herbu Wrocławia we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 33 we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00449870
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00449870/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-30 19:42
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f5893397-f474-421e-8fc9-fa4e01c1c0f6
Identyfikator
8943112113
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie posiłków szkolnych

Wykonawcy

1 przyznane

HORYZONTY SMAKU CZARNECKA,KRUCZYŃSKA,WÓJCIK-ROGALSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL · lot 0
283 556 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00449870 z dnia 2025-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi restauracyjne dla potrzeb dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 33 im. Tradycji Herbu Wrocławia we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 33 we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367519858

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolista 17

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 54-151

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@ludwiklegal.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp33.wroclaw.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f5893397-f474-421e-8fc9-fa4e01c1c0f6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi restauracyjne dla potrzeb dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 33 im. Tradycji Herbu Wrocławia we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5893397-f474-421e-8fc9-fa4e01c1c0f6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00449870

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00394362

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie faktyczne: Krajowa Izba Odwoławcza nie realizuje obowiązku ustawowego, tj. rozpatrywania odwołań w terminie do 15 dni (ostatnie rozpatrzone odwołanie to 31 dni) Tym samym, Zamawiający nie był w stanie przewiedzieć, że odwołania prowadzone przez Krajową Izbę Odwoławczą, nie będą rozpatrywane w ustawowym, 15 dniowym terminie, co wypełnia przesłankę okoliczności których Zamawiający nie był w stanie przewidzieć (Zamawiający, ogłaszając postępowanie, brał pod uwagę odwołania (co najmniej 3), które przy zachowaniu 15 dniowego terminu na rozpatrzenie, dałyby podstawę do zawarcia umowy nie później niż do 31 sierpnia) .
Zachowanie terminów określonych dla innych trybów postępowań jest niemożliwe (5 dni do rozpoczęcia świadczenia usługi).

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP 33/2/2025/P

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 265329,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi restauracyjne realizowane w placówce
oświatowej, tj. Szkoła Podstawowa nr 33 im. Tradycji Herbu Wrocławia we
Wrocławiu, zgodnie z opisem zawartym w Projekcie umowy wraz z załącznikami.
Przedmiot zamówienia został podzielony na zamówienie podstawowe i
opcję, gdzie:
Zamówienie podstawowe obejmuje realizacje przedmiotu zamówienia w
terminie od 03.09.2025 r. do 30 września 2025 r
Zamówienie w ramach prawa opcji obejmuje realizację przedmiotu
zamówienia w terminie: od 1 października 2025 r. do 31 października 2025 r. w cyklach tygodniowych (w zależności od długości trwania postepowania odwoławczego przed KIO)

4.5.3.) Główny kod CPV: 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Horyzonty Smaku Czarnecka, Kruczyńska, Wójcik-Rogalska Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8943040218

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 283556,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31
2025-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi