Organizacja wyjazdów organizowanych w ramach projektu pn. „Poprawa jakości kształcenia ogólnego na terenie gminy Osiek Jasielski”
GMINA OSIEK JASIELSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00450026
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00450026/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-10-01 08:03
- Lokalizacja
- Osiek Jasielski, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78b57d84-7275-48a4-b1ff-30f8c22feadd
- Identyfikator
- 6851580354
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00450026 z dnia 2025-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja wyjazdów organizowanych w ramach projektu pn. „Poprawa jakości kształcenia ogólnego na terenie gminy Osiek Jasielski”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIEK JASIELSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440360
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 112
1.5.2.) Miejscowość: Osiek Jasielski
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-223
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@osiekjasielski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://osiekjasielski.biuletyn.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-78b57d84-7275-48a4-b1ff-30f8c22feadd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja wyjazdów organizowanych w ramach projektu pn. „Poprawa jakości kształcenia ogólnego na terenie gminy Osiek Jasielski”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78b57d84-7275-48a4-b1ff-30f8c22feadd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00450026
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00064936/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Organizacja wyjazdów organizowanych w ramach projektu pn. "Poprawa jakości kształcenia ogólnego na terenie gminy Osiek Jasielski"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Poprawa jakości kształcenia ogólnego na terenie gminy Osiek Jasielski” w ramach priorytetu FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, działanie FEPK.07.12 Szkolnictwo ogólne, programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027, Numer projektu FEPK.07.12-IP.01-0020/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00415586
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA.271.44.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Organizacja wyjazdu do Generatora Nauki w Jaśle dla uczestników zajęć eksperymentalnych, robotyki oraz programowania oraz zajęć wyrównawczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży
60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
4.5.5.) Wartość części: 21360,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II: Organizacja wyjazdu do Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon w Krakowie dla uczestników zajęć eksperymentalnych, robotyki oraz programowania oraz zajęć wyrównawczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 4 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży
60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
4.5.5.) Wartość części: 65645,17 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty znacznie przekracza kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty znacznie przekracza kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
| 2025-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |