Remonty nawierzchni chodników, parkingów i urządzeń wodnych na terenie Powiatu Toruńskiego - uzupełnienie
Powiatowy Zarząd Dróg w Toruniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00450127
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00450127/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-10-01 08:36
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9e8df4db-b27a-420d-abbb-66a2d107a8b1
- Identyfikator
- 9562086885
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00450127 z dnia 2025-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty nawierzchni chodników, parkingów i urządzeń wodnych na terenie Powiatu Toruńskiego - uzupełnienie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Toruniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871525432
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Polna 34/38
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzdtorun.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd.torun.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty nawierzchni chodników, parkingów i urządzeń wodnych na terenie Powiatu Toruńskiego - uzupełnienie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e8df4db-b27a-420d-abbb-66a2d107a8b1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00450127
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034398/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remonty nawierzchni chodników, parkingów i urządzeń wodnych na terenie Powiatu Toruńskiego - uzupełnienie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00432113
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Do udzielenia zamówienia z wolnej ręki zachodzą następujące przesłanki:
- udziela się zamówienia w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego,
- zamówienie udzielane jest dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych,
- zamówienie polega na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych,
- zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego,
- jest zgodne z jego przedmiotem;
- całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości szacunkowej prowadzonej przy
postępowaniu PZD-11.252.3.03.2025
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-e8080197-21a0-475d-b874-fd20a2a2335e
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD 11.252.3.14.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robot związanych z bieżącymi naprawami, przebudowami nawierzchni chodników i parkingów i urządzeń wodnych na terenie Powiatu Toruńskiego na podstawie odrębnych zleceń (protokołów typowania) określających zakres robot. Roboty należy wykonywać zgodnie z przekazanym przez Zamawiającego zakresem oraz wymaganiami określonymi STWiORB/ SST. Zlecenie robot odbywać się będzie w miarę potrzeb Zamawiającego, z określeniem lokalizacji na terenie Powiatu Toruńskiego, wielkości zakresu rzeczowego i terminu wykonania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLIMP Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 145493020
7.3.3) Ulica: Wojewódza 3a, Pigża
7.3.4) Miejscowość: Łubianka
7.3.5) Kod pocztowy: 87-152
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 171107,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-30| 2025-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |