Modernizacja 6 strefowych przepompowni ścieków na terenie Gminy Juchnowiec Kościelny.

Gmina Juchnowiec Kościelny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00450518
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00450518/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-01 10:03
Lokalizacja
Juchnowiec Kościelny, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fda47682-ef8a-472f-95ca-9239f6fb391b
Identyfikator
9661813207
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00450518 z dnia 2025-10-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja 6 strefowych przepompowni ścieków na terenie Gminy Juchnowiec Kościelny.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Juchnowiec Kościelny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659355

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jaśminowa 19

1.5.2.) Miejscowość: Juchnowiec Kościelny

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-061

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@juchnowiec.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.juchnowiec.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fda47682-ef8a-472f-95ca-9239f6fb391b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja 6 strefowych przepompowni ścieków na terenie Gminy Juchnowiec Kościelny.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fda47682-ef8a-472f-95ca-9239f6fb391b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00450518

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00007805/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja 6 strefowych przepompowni ścieków na terenie Gminy Juchnowiec Kościelny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane z środków Programu Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Priorytet Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności Zielona energia i zmniejszenie energochłonności - część grantowa, Działanie B3.1.1. Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00269194

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGK.271.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących modernizacji 6 strefowych przepompowni ścieków na terenie Gminy Juchnowiec Kościelny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie na podstawie art. 310 w związku z art. 310 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.). Niniejsze zamówienie miało zostać dofinansowane z środków Programu Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Priorytet Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności Zielona energia i zmniejszenie energochłonności - część grantowa, Działanie B3.1.1. Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich. Wniosek Zamawiającego został rozpatrzony odmownie co oznacza, że środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. Przesłanka unieważnienia postępowania z tytułu nieprzyznania Zamawiającemu środków publicznych na realizację zamówienia została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu i tym samym umożliwia Zamawiającemu unieważnienie niniejszego postępowania w związku z brakiem otrzymania dofinansowania na realizację zadania.
2025-10-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane