Zakup i dostawa mebli oraz wyposażenia specjalistycznego dla pomieszczeń technicznych, biurowych i socjalnych wraz z montażem

Stołeczny Zarząd Infrastruktury

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00451415
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00451415/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-01 12:47
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-93359c50-e592-47bc-8569-86730c384bff
Identyfikator
5262200493
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne meble i wyposażenie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00451415 z dnia 2025-10-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa mebli oraz wyposażenia specjalistycznego dla pomieszczeń technicznych, biurowych i socjalnych wraz z montażem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stołeczny Zarząd Infrastruktury

1.3.) Oddział zamawiającego: SZI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013058050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jerozolimskie 97

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-909

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szi.ron.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Organizacyjna MON

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa mebli oraz wyposażenia specjalistycznego dla pomieszczeń technicznych, biurowych i socjalnych wraz z montażem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93359c50-e592-47bc-8569-86730c384bff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00451415

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00427856

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Sprawa 65/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 556439,02 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 0 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi:
 Cześć 1 (zamówienie nr 3) – Zakup i dostawa sprzętu specjalistycznego
Miejsce dostawy: Warszawa ul. Nieświeska 54/56
Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 39150000-8
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
• Opis przedmiotu zamówienia, Formularze cenowe i Opisy techniczne asortymentu oraz Wymagania techniczne asortymentu:
Część nr 1 (Zamówienie nr 3) - Załącznik nr 8 do SWZ, Załącznik nr 8a do SWZ oraz Załącznik nr 8b do SWZ
• pozostałe załączniki SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 391463,41 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi:
 Część 2 (zamówienie nr 4) – Zakup i montaż mebli kuchennych, kancelaryjnych na wymiar wraz z montażem sprzętu AGD
Miejsce dostawy: Warszawa ul. Nieświeska 54/56
Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 39150000-8
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
• Opis przedmiotu zamówienia, Formularze cenowe i Opisy techniczne asortymentu oraz Wymagania techniczne asortymentu:
Część nr 2 (Zamówienie nr 4) - Załącznik nr 9 do SWZ, Załącznik nr 9a do SWZ oraz Załącznik nr 9b do SWZ
• pozostałe załączniki SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 120000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi:
 Część 3 (zamówienie nr 6) – Zakup i montaż osłon okiennych
Miejsce dostawy: Warszawa ul. Nieświeska 54/56
Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 39150000-8
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
• Opis przedmiotu zamówienia, Formularze cenowe i Opisy techniczne asortymentu oraz Wymagania techniczne asortymentu:
Część nr 3 (Zamówienie nr 6) - Załącznik nr 10 do SWZ oraz Załącznik nr 10a do SWZ
• pozostałe załączniki SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 44975,61 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu w zakresie Części 1 nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie w zakresie Części 1

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2025-10-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy